webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kredītu apvienošana – izdevīgs risinājums finansiālās situācijas uzlabošanai March 29, 2016

kreditsRīkoties ar naudu mēs mācāmies visu mūžu. Kādam tas ļoti labi izdodas jau pavisam ātri, bet daudzi vēl pusmūžā nespēj apdomīgi un pārdomāti rīkoties ar savu budžetu, neplāno izdevumus, tērē vairāk kā pelna un arī neapdomīgi uzņemas kredītsaistības. Arī es biju šādu cilvēku skaitā, kamēr nenonācu tiešām nepatīkamā situācijā, kas lika man apjaust, ka šādi turpināt vairs nevaru.

Jāsāk atbildīgi rīkoties ar savu budžetu un jādomā par finanšu stabilitāti. Bet, lai izkļūtu no nepatīkamās situācijas, ko radīja pārāk lielais kredītu slogs, ko biju sev ieguvis tā saucamajos treknajos gados, nācās izmantot kredītu apvienošanu.

Es ieķīlāju savu dzīvokli, lai varētu atbrīvoties no neizdevīgām saistībām un pārtrauktu naudas aizplūšanu pārspīlētiem procentu maksājumiem. Ar kredītu apvienošanu man izdevās izvairīties no personīgā bankrota un nokļūšanas parādnieku sarakstos. Ja apvieno kredītus, tad iegūsti vairākus tiešām svarīgus ieguvumus, kas ļauj atgūt finanšu stabilitāti.

Kredītsaistības pie viena aizdevēja

naudaMan bija vairāki kredītlīgumi, katrs pie cita aizdevēja. Bija jādomā, kurā datumā katram jāveic maksājums. Ne vienmēr to varēju laikā izdarīt. Tad nācās pagarināt maksājumus, maksāt soda procentus. Bieži vien situācija galvā sajuka tā, ka nezināju, kam un cik esmu samaksājis. Tad nācās zvanīt vai citādi sazināties ar aizdevēju, noskaidrot situāciju.

Patiesībā tas bija ļoti nogurdinoši un aizņēma daudz mana laika, kā arī bojāja noskaņojumu, jo bija nepātraukti jādomāpar kredītiem, termiņiem, maksājumiem un to, ka nevaru ar tiem tikt galā. Pēc kredītu apvienošanas visas šīs problēmas ir pazudušas.

Man ir tikai viens līgums ar vienu aizdevēju. Un jāatcerās tikai viens maksājuma datums. Aizdevējs, pie kura nokārtoju kredītu apvienošanu, apmaksāja visus manus kredītus un izsniedza vienu jaunu aizdevumu pret nekustamā īpašuma ķīlu.

Šim pakalpojumam izvēlējos nebanku aizdevēju „Latvijas Hipotēka”, jo tas varēja piedāvāt ļoti labu procentu likmi un izdevīgus līguma noteikumus – kredīta summa varēja sasniegt pat 75% no nekustamā īpašuma tirgus vērtības.

Zemāks ikmēneša maksājumus

Bet pats galvenais ieguvums no kredītu apvienošanas bija ievērojamais ikmēneša maksājumu ietaupījums, jo tagad bija jāveic tikai viens maksājums pēc jaunā aizdevuma līguma.

Un summa bija daudz mazāka kā tā, ko veicu pirms tam par visiem kredītiem kopā. Viens datums, viens izdevīgs maksājums un ievērojams ietupījums manam budžetam. Patiesībā šis ietaupījums man bija izšķirošs, jo ļāva izvairīties no nemitīgā parādu stāvokļa, kad esmu spiests domāt, kā nosegt pamatvajadzības un arī kredītsaistības. Tagad situācija ir izlīdzinājusies.

Es varu iztikt ar saviem regulārajiem ienākumiem, nemeklējot kā manevrēt ar izdevumiem, rēķiniem un vajadzībām, lai kaut kā savilktu galus un nepaliktu uz kādu laiku galīgi tukšā. Pēc ilgstošās problēmsituācijas biju tik atvieglots, ka kredītu apvienošana deva iespēju atrisināt problēmu.

Tagad esmu daudz apdomīgāks un mācos ar finansēm apieties tiešām uzmanīgi, sāku pat veidot iekrājums, lai būtu rezerves kādām neplānotām situācijām un nevajadzētu atkal izmantot neizdevīgus kredītpiedāvājumus.

Aizdevējs „Latvijas Hipotēka” ļauj saviem klientiem apvienot visus savus kredītus, vienalga kāda veida kredīti tie ir, ja vien klientam ir savs nekustamais īpašums, ko izmantot parķīlu, regulāri un pietiekami ienākumi, kas garantē to, ka klients varēs veikt ikmēneša maksājumus.

Aizdevēja mērķis ir klientu labklājības un stabilitātes vairošana, tāpēc procentu apjoms un līguma noteikumi tiek piedāvāti katram klientam individuāli.