webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kur pirkt lēcas? October 1, 2014

lensor 1Kad cilvēks jūt savas redzes pasliktināšanos, vienmēr tiek meklēts veids, kā to uzlabot. Citi izvēlas brilles, citi operāciju, bet citi dod priekšroku kontaktlēcām. Lēcas ir ērts veids un laba alternatīva briļļu nēsāšanai, turklāt mūsdienās tās ir pieejamas tik daudzos un dažādos veidos, ka to klāstā tik tiešām var apjukt, kas nozīmē to, ka atsaucīgs un zinošs veikala personāls būs vēl vairāk vajadzīgs kā iepriekš. Lēcas var iegādāties gan optikas salonos pilsētā, gan internetā. Varētu šķist, ka internetā pirkt lēcas ir tas pats, kas sadzīves preču veikalā pirkt brilles, taču realitāte nav tik bēdīga.

Lēcas no lensor.eu.

Starp daudzajiem pārdevējiem interneta pasaulē, lensor.eu ir tas veikals, kas piedāvā ne tikai kvalitatīvas 9 veidu kontaktlēcas, bet arī ērtu un ātru preču piegādi ne tikai Latvijā, bet arī visā Eiropas Savienībā. Veikalā ir atrodamas lēcas visām redzes īpatnībām un piemērotas nēsātāja dzīvesveidam. Kādēļ tas ir svarīgi? Tādēļ, ka lēcas, kas netiek lietotas atbilstoši noteikumiem, var radīt vēl lielākas redzes problēmas vai labākajā gadījumā acu niezēšanu. Veikals piedāvā arī dažādus piederumus, piemēram mākslīgās asaras, pincetes, konteinerus un kopšanas materiālus mīkstajām lēcām. Lensor.eu  piedāvā arī dažādus preču komplektus, kas noteikti būs daudz izdevīgāki, nekā katra lieta, kas pirkta atsevišķi. Regulāri tiek piedāvātas arī dažādas akcijas, kas piedāvā vilinošas preces par vēl vilinošākām cenām, kas patiks jebkuram maciņam!

Serviss.

Viena no interneta veikalu funkcijām, kas ir ļoti svarīga katram klientam, ir piedāvātais serviss. Lensor.eu interneta veikals nodrošina ātru piegādi un piedāvā ērtu norēķinu sistēmu, turklāt, visas preces atrodas veikalā uz vietas! Piegāde tiek nodrošināta arī tajā pašā dienā, ja klientam tā ir ērtāk. Tā pat bezmaksas piegāde ir pieejama tad, ja piesakieties savu pasūtījumu izņemt kādā no populārākajiem optikas saloniem visā Latvijā. Preces ir iespējams saņemt arī ar kurjera, pasta, Pasta Stacijas, Omniva starpniecību, kā arī saņemšanu var nokārtot Statoil degvielas izpildes stacijās.


Categories: Uncategorized