webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Lensor kontaktlēcas un to veidi. March 5, 2015

Dabigas-krasainas-10 lensorKad jūtat redzes pasliktināšanos, tad iesakām doties pie acu ārsta un vienoties par to, vai ir nepieciešami kādi redzes uzlabošanas līdzekļi. Senāk nebija pieejami tik daudz redzi koriģējoši līdzekļi kā mūsdienās, tādēļ nevajag mocīties un pakļaut savu redzi vēl lielākam riskam. Ir pieejamas ne tikai brilles, bet arī kontaktlēcas un pa operācija. Saprotams, ka operācija būs dārgākais veids kā uzlabot savu redzi, bet tas ari ir visiedarbīgākais, jo nodrošina efektu visa mūža garumā. Redze var arī uzlaboties, ja tiek laicīgi meklēts veids kā to izdarīt. Bet ar visu to, nav 100% garantija, ka brilles vai lēcas nebūs jālieto visu atlikušo mūžu.

Kontaktlēcas.

Veikalā Lensor kontaktlēcas ir pieejamas ne vairāk ne mazāk kā 9 veidos, tajā skaitā arī krāsainās jeb dekoratīvās lēcas, ko daudzi cilvēki labprāt izmanto, lai ikdienā papildinātu savu ārējo tēlu un pievērstu sev apkārtējo uzmanību. Veikalā sev atbilstošas kontaktlēcas atradīs visi – gan tie, kuri labi neredz tālumā, gan tuvumā, gan abos veidos. Ir iespējams iegādāties piecu populārāko ražotāju lēcas, tādēļ, ja esat jau lēcu lietotājs, noteikti atradīsiet savu iecienītāko ražotāju preces. Ir iespējams iegādāties lēcas, kas ir lietojamas vienu dienu un arī tādas, kas gadu no vietas. Ja plānojat iegādāties kontaktlēcas, kas lietojamas patiešām ilgā termiņā turklāt tās, kuras nav vajadzīgs no acīm ņemt ārā, iesākumā iesakām konsultēties ar acu ārstu, lai noskaidrotu, vai šī tipa lēcas ir jums piemērotas.

Atšķirība starp brillēm un lēcām.

Ja Jums nav specifisku redzes problēmu, kuru koriģēšanai nepieciešamas īpaši stipras lēcas, tad to iegāde var būt pat salīdzinoši lētāka kā brillēm. Ja briļļu cena veidojas un ietvaru, stikliņu un ārsta pakalpojumiem, tad kopējais skaitlis var sasniegt pat diezgan augstu summu, jo ietvaru cenas nemēdz būt mazas, it sevišķi, ja izvēlaties kāda pazīstama zīmola briļļu rāmjus. Lēcu centu veido tas, kādā daudzumā tās tiek pasūtītas, jo cena ir atšķirīga ne tikai pēc daudzumiem, bet arī lēcu veida un stipruma.


Categories: Uncategorized