webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

MĀJAI, DĀRZAM UN LIELAI ZONAI KOKA UN AKMENS SĒTAS RISINĀJUMI February 17, 2014

tvora.lv setas zogiJa esi nolēmis ierobežot savu māju un tai apkārtējo zonu, ierobežo to ar efektīvu žogu. Pēc privāta pieprasījuma profesionāla uzņēmums tev izgatavos gan koka, gan akmens žogus īstajā izmērā un daudzumā.

Visvairāk realizētais materiāls sētu uzstādīšanā ir dabīgs koks. Koka žogi diezgan labi atbilstoši privātmāju teritorijas ierobežošanai. Tie ir: ekoloģiski, piešķir vieglu askētismu, salīdzinājumā ar akmens konstrukcijas sētām – viegli-, un lieliski iederas pie ikvienas stila mājas. Koka žogus var būvēt gan vertikālā, gan arī horizontālā novietojumā, mainot dēļu izkārtojumu., atkarībā no personīgajām vēlmēm. Kvalitatīvi apstrādāta ziemeļu priedes koksne nodrošinās tās izturību pret ārējās vides ietekmi, ilgi noturēs sākotnējo  izskatu un kalpos ilgtermiņā.

Ja piemājas teritorija ir neliela, var nolemt par masīvāku žoga risinājumu, kā piemēram Gabioni akmens sētu. Akmens sētas veidojumi var būt kā ornamentāls elements piemājas teritorijā vai stilistisks pacēlums uz celiņa apmales. Realizējot nodomu par akmens žogu, var izlemt – ar akmeņiem pildītās metāliskās konstrukcijas var būt kā žoga stabi starp metāla vai koka dēļiem, gan arī masīvi vienkārtas paneļi. Akmens konstrukcijas var izgatavot vajadzīgajā lielumā gan sētas vajadzībām, gan arī, piemēram, dārzam un piemājas teritorijas iekopšanai u.tml.

Profilēti metāla žogi ar akmens blokiem

Žoga celtniecībā var praktizēt arī bloku sistēmu. Šādam risinājumam ir divi varianti: iežogojuma un plātņu variants. Moduļu sistēmas sētas izgatavo no Aluzinic dēļiem, kas spēj nodrošināt veidojuma ilgtermiņa kalpošanu un izturīgumu. Pateicoties skābekļa un alumīnija mijiedarbības procesā radušos pārklājumam, tā moduļu žogam sniedz būvniecības materiāla pretkorozijas īpašības. Bloku sistēmas žogi ir ar granīta piedevu, dabisku griezumu un ilglaicīgu kalpošanas ilgumu. Visvairāk izplatītākie ir 2 veidu būvniecības bloki: SU un TO ..

*TO bloku sistēmas sētas ir ļoti labs dekoratīvais elements dažādu ēku, būvju fasāžu būvniecībā. Bloku dabīgais akmens šķēlums dod iespēju sasniegt estētiskumu katrā celtniecības.

*Sistēmas žogi no SU blokiem ir ātri uzstādāmi un sastiprināmi bez šķidras betona masas. Tas nozīmē – nav vajadzīgas celtniecības šuves.

 


Categories: Uncategorized