webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Mašīnu iznomāšana. August 3, 2014

ecorent.lv auto noma rīga akcija 1Ja ir vēlme ekonomēt savas finanses, tad viens no izdevīgākajiem veidiem kā ceļot, ir izmantojot īres mašīnuautomašīnu. Ierodoties kādā citā valstī vai pilsētā, lidostu un staciju apkārtnēs vienmēr būs norāde uz tuvākajām automašīnu nomas vietām un auto parkiem.. Tehnoloģijām attīstoties, auto nomu ir iespējams pieteikt arī internetā aizpildot vienkāršu formu un atzīmējot arī papildus pakalpojumus, ja ja tas būs nepieciešams.. Par auto īres maksu vienojas klātienē, kā arī visi citi noteikumi un neskaidrības tiek izrunātas autoparkā uz vietas. Klātienē tiek parakstīts arī īres kontrakts un klients var sākt savu ceļojumu. Tie, kuri ceļo izmantojot savu vai nomas auto, noteikti zina to, cik tas ir parocīgi un izdevīgi. Ierodoties svešā pilsētā vai valstī, vienmēr apskatiet lidostu, ostu un staciju apkārtni, lai atrastu mašīnu iznomātāju piedāvājumus.. automašīnu nomu var pieteikt arī tiešsaistē, turklāt pieteikt arī dažādus papildus pakalpojumus.. Ierodoties autoparkā pēc nomas automašīnas, tiek izrunāti un apspriesti visi pārējie noteikumi un līguma punkti.. Nomas līgumus paraksta uz vietas. Pēc visu formalitāšu nokārtošanas, klients var doties ceļā, taču nevajag aizmirst auto laikus nogādāt atpakaļ.

Kam paredzēta auto noīrēšana?

Mašīnu nomu ( http://ecorent.lv/ ) prasti izmanto tie, kas ir ieradušies brīvdienās vai darba darīšanās svešā pilsētā vai valstī. Mašīnu īre ir komfortabla arī vietējiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt dzimtās zemes burvību un baudīt brīvdienas bez steigas un liekiem cilvēku pūļiem un spiešanās sabiedriskajā transportā.. Tiem, kuri vēlas izbaudīt ceļošanu mazliet lokālā mērogā, auto īre ir lieliska alternatīva sabiedriskajam transportam.. Tiem, kuri mīl pārvietoties lielās grupās, ir iespēja nomāt mikroautobusus un minivenus. Visas īres automašīnas ir izgājušas tehnisko apskati, ir apdrošinātas un visādā citādā ziņā drošas..

Kādas ir izmaksas?

Auto izirētāji ir daudz un atšķirīgs ir arī piedāvājums, taču lielākā daļa vienam un tam pašam automašīnas modelim piedāvā cenu, kas atšķiras, varbūt, pa dažiem eiro. Ilgtermiņa auto īrei vienmēr būs pielāgotas atlaides. Papildus izmaksā arī dažādas ekstras, kas nav obligātas, taču noteikti atvieglos ceļu un plānoto tūrisma vai izklaides braucienu.. Kā bonuss tiek piedāvāts viss – sākot ar automašīnu bērnu sēdeklīšiem un jumta bagāžniekiem un GPS, lai atvašu pārvadāšana būtu ērta un droša, lielgabarīta bagāža nebūtu jāmēģina iemānīt mazajā bagāžniekā un ceļā neapmaldītos, kas var būt ārkārtīgi nepatīkama pieredze..|Liela daļa auto iznomātāju piedāvājums cenas ziņā vienas un tās pašas markas automašīnām, mēdz atšķirties vien pa pāris eiro.


Categories: Auto