webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Meklē lētu sadzīves tehniku? 220.lv! July 15, 2014

mobilie telefoni akcijasInterneta veikals 220.lv jebkuram pircējam sniedz iespēju pirkt neskaitāmas preces . Atliek tikai apmeklēt e-veikala mājaslapu un izvēlēties vajadzīgo preču vai produktu kategorijas, un izvēlēties no vairāk nekā trīs tūkstoši precēm un iekārtām atbilstošāko. Piedāvājuma klāstā viss, sākot no dažādām datortehnikas precēm, sadzīves tehnikas, tāpat arī ar skaistumkopšanas precēm! Tavām izvēles iespējām vispopulārāko pasaules ražotāju planšetdatori, A klases ledusskapji un citas preces.

Ja tīko dzīvesvietā ieviest jaunas noskaņas, pietiktu vien ar aizkaru nomaiņu kādā no telpām. 220.lv preču sarakstā dažāda izmēra, kas sniegs iespēju pasūtīt mājokļa logiem labāko. Poliestera, kokvilnas materiāla aizkari, kā arī žakarda aizkari . Tavā mājā nereti ir viesi, bet allaž nav iegādāta skaista gultas veļa? Tad tev nepieciešams apskatīt 220.lv katalogā esošās gultas veļas. Kokvilnas un satīna gultas veļa sagādās lielisku gulēšanas labsajūtu. Tāpat piedāvājuma klāstā 3D gultas veļa – ar speciālu druktu iestrādāti krāšņi motīvi gultas veļā, kas veicina telpisku motīva attēlojumu uz auduma. Savukārt e-veikala apmeklētājiem, kuri ikdienā nodarbojas ar stādu audzēšanu, ļoti labi noderēs siltumnīcas. Arī tās tu vari pirkt 220.lv – preci uz mājām tev piegādās DPD kurjers.

Protams, ka interneta veikala 220.lv katalogā var atrast ne tikai interjera un dārzkopības preces, bet arīdzan sadzīves iekārtas un datortehniku. Tāpat nopērkami mobilie telefoni par akcijas cenām. Viena no TOP precēm pašlaik ir planšetdatori. Pirms to pirkt, rūpīgi izpēti preces pievienoto tehnisko aprakstu. Pievērs uzmanību gan atmiņas ietilpībai , kā arī ierīces ekrāna izmēram, rezolūcijai . Preču izvēli atvieglos preču filtrēšanas iespēja, kur var norādīt svarīgos tehniskos parametrus. Preču sarakstā varēsi atrast plašu ledusskapju klāstu. Piemēram, pārdošanā ledusskapji no Bosch, Haier un citām populārām preču zīmēm. Savukārt gardām maltītēm nepieciešama energoefektīva un daudzfunkcionāla elektriskā plīts. Konkrētās preces informatīvajā aprakstā izlasi iekārtas funkcijas un izvēlies labāko. Elektriskās plītis ir lietderīgs palīgs ēdiena gatavošanā.

Ja gribi būt pirmais, kas saņem svaigākos ikmēneša vai nedēļas piedāvājumus, norādi savu e-pastu kontaktu formā, un 220.lv tevi informēs par gaidāmajām preču akcijām interneta veikalā. Izvēlies sev nepieciešamo vienuviet un sameklē arī lieliskus pārsteigumus draugiem, saviem vecākiem u.c. Pasūtītās preces iespējams saņemt Latvijas Pasta nodaļās, ar DPD kurjera starpniecību, Post24 pakomātos, kā arī klientu apkalpošanas centrā Rīgā.