webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

MinTrakTex piedāvātie mini iekrāvēji September 5, 2014

mini iekraveji bobcat mintrakrexMini iekrāvēji ir labs un jaudīgs darbabiedrs jebkurā rakšanas darbu veikšanas vietā vai vienkāršāk sakot – būvlaukumā. Laiki, kad viss lielais darbs bija jādara cilvēkresursiem ir sen pagājis, tādēļ, lai darbu veikšanu padarītu vēl ātrāku, izdevīgāku un ērtāku, ir iespēja iznomāt mini iekrāvējus. Mini iekrāvēji maza izmēra kāpurķēžu traktoriņi, kuru kauss ir viegli montējams, tādēļ ir iespējams sakraut,  pārkraut un iekraut visdažādākā lieluma kravas. Par spīti savam nelielajam izmēram, mini iekrāvēji spēj padarīt lielus darbus dažādās vietās, kas ir viens no to lielākajiem plusiem. Ir darbu veikšanas vietas, kur liela izmēra traktortehnika iebraukt nevar, tādēļ mini iekrāvējs būs lielisks risinājums šādā situācijā.

Kas iznomā mini iekrāvējus?

Ar šādas traktortehnikas nomu Latvijā nodarbojas džādi uzņēmumi, taču viens no zināmākajiem un pieprasītākajiem ir Sia MinTrakTex. Uzņēmums dažādas traktortehnikas iznomāšanas iespējas piedāvā jau no 2014. gada.  Līdzās tehnikas iznomāšanai, ir iespējams saņemt dažādus citus pakalpojumus, piemēram, drenāžas lauku ierīkošanu un tranšeju rakšanu, vai pat bruģēšanu un apzaļumošanas darbus. Plašais piedāvājuma loks ir nodrošinājis uzņēmumam pozitīvas atsauksmes un uzticamus klientus, kuri labprāt savā pieredzē dalās ar citiem un iesaka uzņēmumu saviem kolēģiem un draugiem. Mini iekrāvēji un to iznomāšana ir viens no populārākajiem un biežāk izmantotākajiem pakalpojumiem, ko klienti labprāt izmanto.

Kas ir mini iekrāvēji – bobcat?

Mini iekrāvēji, jeb vienkāršāk saukti par Bobcat, ir populāra mazā traktortehnika, ko parasti izmanto gadījumos, kad nepieciešams izrakt nelielas bedres, tranšejas vai grāvjus. Šo traktortehniku ir iecienījuši arī tie, kuru darbi veicami nelielā teritorija un nav tik liela vajadzība pēc lielajiem ekskavatoriem, kas nav klusi, aizņem daudz vairāk vietas un kuru iespējas netiek pilnībā izmantotas.  Ar bobcat mini iekrāvējiem ir iespēja ne tikai kraut, bet arī rakt, griezt, frēzēt un tīrīt. Šis mazais traktoriņš ir ļoti universāls. Tā vadītāja kabīne ir ērta un salīdzinoši liela, kas ir svarīgi, jo ir iespējams ideāli pārredzēt darbu veikšanas teritoriju.