webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Noformē savam auto apdrošināšanu, lai nebūtu nepatīkamu brīžu! June 17, 2016

apdrošināšana kasko octaLai vienmēr varētu baudīt sava automobiļa piedāvātās ērtības un iespējas ceļot, kur vien pats vēlies, vēlams apdrošināt auto ar vairāk kā vienu polisi, jo tikai tad varēsi pilnībā atdoties patīkamajam, pat nelaimes gadījumos zinot, ka būs pieejama palīdzība.

Tiklīdz Tavā īpašumā nonāk auto, jāzina, ka obligātā polise, kuru vajag pilnīgi visiem auto īpašniekiem, ir OCTA (tā teikts arī likumā). Šīs apdrošināšanas polisi var noformēt arī internetā, turklāt tieši tur patstāvīgi varēsi atrast vislabāko un patīkamāko piedāvājumu, saņemot lētas OCTAS darījumu, ar kalkulatora palīdzību.OCTAS polise ir īpaša, jo tās darbības spektrs ir tiešām liels – ne vien ES, bet arī Norvēģija, Šveice un citas valstis, tāpēc droši varēsi justies arī citur, ne tikai uz dzimtās zemes ceļiem. Lai Tavam auto vienmēr būtu kāda izeja no nepatīkamām situācijām un nelaimes gadījumiem, būtu vēlams izvēlēties arī papildus apdrošināšanu, kas garantētu atlīdzību vēl vairākās situācijās.

Šādā gadījumā noderēs KASKO, jo šo polisi klienti izvēlas brīvprātīgi, lai nodrošinātu sevi gadījumos, kad auto radušies defekti zādzības, laupīšanas vai dabas katastrofu un daudzu citu nelaimju rezultātā. Nesen parādījušies arī jauni noteikumi par to, ka klients var samaksāt vēl papildus summu šai polisei, tā garantējot sev iespēju saņemt rezerves riepu, transportlīdzekļa evakuāciju vai kādu citu atbalstu, kas nav naudas formā, ja radusies problēma uz ceļa. Tas ir vēl vienkāršāk, nekā pēc tam pašam visu risināt! KASKO kalkulators atradīs lētāko un labāko piedāvājumu katram individuāli, skatoties gan pēc auto vecuma, markas, gan citiem aspektiem. KASKO cenas iespējams noskaidrot internetā, ievadot vien nepieciešamo informāciju, tāpēc nebūs pat jāiziet no mājas!

Gādā, lai gan Tu, gan Tavi tuvie cilvēki vienmēr ir drošībā un var saņemt palīdzību, ja gadījies CSN vai kāda cita ķibele saistībā ar auto. Apdrošināšanas kompānijas arvien turpina attīstīties un sagatavot jaunus piedāvājumus, tāpēc ar katru reizi varēsi justies vēl drošāk, kā tas bija agrāk – liekas neticami, bet tomēr tā tas ir!


Categories: Uncategorized