webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Kā pareizi izmantot OCTA kalkulatoru? May 14, 2015

octa kalkulatorsPēdējā laikā ķibeles ar mašīnu mani vajā konstanti. Te kaut kas saplīst, te gadās iekļūt ceļu satiksmes negadījumā (par stāvlaukumā), te riepai atgadās kāda ķibele. Tik spēj labot, apmeklēt autoservisu, un protams, par to visu maksāt. Obligātā civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polise sedz tikai vienu no iepriekš minētajiem – ja gadījies iekļūt ceļu satiksmes negadījumā. Un tās arī visbiežāk ir lielākās skādes, par ko nākas raizēties.

OCTA, kā jau katram prātīgam auto īpašniekam, ir jau kopš auto iegādes brīža, un paveicas, ja arī otram transportlīdzekļa vadītājam šāda apdrošināšana ir. Jo īpaši gadījumos, kad negadījumā esi cietusī, ne vainīgā puse. Tad par visu nodarīto skādi atlīdzina vainīgā auto īpašnieka apdrošināšanas kompānija, pie kuras iegādāta OCTA polise. Bet tā kā statistika rāda, ka vēl gana daudz transportlīdzekļu īpašnieku tomēr pārvietojas pa ceļiem bez OCTA polises, esot potenciālais drauds gan sev, gan citiem satiksmes dalībniekiem, lieku reizi der atgādināt kā vienkāršāk un ērtāk iegādāties OCTA apdrošināšanas polisi. Tas nebūt nav dārgākais prieks, toties izdevīgākais gan, ja sanāk neparedzētas nepatikšanas uz ceļa, saskrienoties ar citu auto.

Viens no vienkāršākajiem veidiem – OCTA kalkulators. Sākt var cenu noskaidrošanu pie dažādiem apdrošinātājiem, lai izvēlētos sev atbilstošāko, izdevīgāko un patīkamāko risinājumu iegādājoties OCTA. Internetā šādu OCTA kalkulatoru ir daudz. Atliek vien atvērt meklētāju un gluži vienkārši ierakstīt “OCTA kalkulators”. Interesentam tiek piedāvāta vesela lapa ar dažādām adresēm, kur katrā slēpjas pa šādam aprēķinu rīkam. Atliek izvēlēties vai nu pirmo, kas patrāpās redzeslokā, vai papētīt sīkāk. Papētot tuvāk izrādās, ka nebūt visi OCTA kalkulatori piedāvā salīdzināt vienus un tos pašus apdrošinātāju piedāvājumu – vienā ir vairāk, citā mazāk. Tāpēc iesācējs var intereses pēc izmantot vairākus OCTA kalkulatorus uzreiz – tā teikt, pārliecināties par visu ko piedāvā. Darbības gan visos jāveic vienādas – jāievada sava auto reģistrācijas numurs un reģistrācijas apliecības numurs un tad jau arī, vadoties pēc ievadītās informācijas, kalkulators uzrāda dažādas apdrošinātāju piedāvātās OCTA cenas.

Viens no uzticamākajiem un drošākajiem OCTA kalkulatoriem – tas, kas atrodams katra konkrētā apdrošinātāja mājaslapā. Princips tieši tāds pats, ievadīt prasīto informāciju par auto, izvēlēties laika periodu, uz kuru OCTA polisi plāno iegādāties (3,6,9 vai 12 mēneši) un turpat internetā arī nopirkt. Ērti, vienkārši un praktiski. Galvenais, ka pēcāk, sēžot pie sava auto stūres, pavisam droši un pārliecināti!