webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Finansiāli izdevīgi OCTA un KASKO varianti May 15, 2017

KASKO vai OCTAPat ja Jūs esat pārliecināts un pieredzējis automašīnas vadītājs, vienmēr var lieti noderēt jau iegūto zināšanu papildināšana, īpaši tad, ja runa ir konkrēti par apdrošināšanas nosacījumiem.

Daudzi piedāvājumi tiek izmainīti, lai piedāvātu daudz vairāk visiem klientiem.

Ja Jums ir vēlme uzdot papildu neizskaidrotus jautājumus, pilnīgi droši varat izmantot speciālistu sniegto palīdzību.

Aktīva OCTA polise – droša pārvietošanās

Neskatoties ne uz ko citu, visiem auto īpašniekiem ir jābūt derīgai OCTA apdrošināšanai. Tiem, kas nepievērsīs lielu vērību un reiz palaidīs garām polises derīguma termiņa beigas, nāksies saskarties ar problēmām, jo būs izdarīts pārkāpums.

Ir tiešām būtiski painteresēties par to, vai apdrošinātājs piedāvā iespēju Jums atgādināt par polises termiņa beigām, jo tas ir patiešām lietderīgi. OCTAS iegāde vienmēr nozīmē, ka būsiet tiesīgs saņemt finansiālu palīdzību, ja tiks radīts kāds bojājums vai kaitējums trešās personas piederošajai mantai, veselībai.

Pats modernākais no variantiem ir OCTA tieši internetā (vairāk par to šeit: http://www.compensa.lv/content_lv/2016-11-15-ka-rikoties-ja-esi-aizbraucis-no-csn-vietas.html?id_cell=4&id_right=1), jo nav katru reizi speciāli jādodas un jāgaida garā rindā. Tam visam līdzās iespējams izpētīt pašu jaunāko materiālu par apdrošināšanas veidiem un esošās apdrošināšanas termiņu.

Atkarībā no Jūsu vēlmēm un ieradumiem, ir iespējams ik reizi noformēt OCTA uz laiku 3-12 mēnešiem.

Kā vēl viens pluss ir jāpiemin tas, ka šo OCTA apdrošināšanu iespējams izmantot visā apjomīgajā ES.

Palīdzības sniegšana lielākā apjomā

Protams, ka arī tik ļoti populārā KASKO apdrošināšana ir neizmērojami noderīga, jo piedāvā neskaitāmus citus bonusus. Īpaši lietderīgi tas var būt tajās vietās, kur ir lielāks risks, ka var notikt automašīnas laupīšana vai ka var rasties bojājumi milzīgas vētras laikā utt.

Lai būtu pasargāti arī tādā gadījumā, ja auto nevar iedarbināt un nav vietas, uz kurieni iet, ir visas tiesības izmantot savām vajadzībām īpašu pakalpojumu, kas pilnībā garantē ātru palīdzību uz ceļa. Dažkārt sīkumi nešķiet būtiski, bet, ja ir nodrošināta dažāda tipa palīdzība, visu vērst par labu ir krietni vieglāk.

Īpašs noteikums ir tas, ka ir jānosaka pašriska limitu, kas reizē nozīmē, ka atsevišķos gadījumos izdevumus būs jāsedz klientam pašam.

Principā Jums ir jāzina arī, ka aprēķinātā maksa par KASKO polisi manāmi atšķiras katrā no situācijām, jo tiek ievērota auto marka, arī modelis, kā arī visa svarīgākā informācija par īpašnieku un iepriekšējo apdrošināšanas vēsturi.

Noderīgas lietas vienkāršākai sadarbībai

Lai ko Jūs tagad pie sevis domātu, visi pieņemtie lēmumi un iespējamais atbalsts atkarīgs no tā, cik īsti esat gatavs ieguldīt. Gadījumā, ja šobrīd nav daudz naudas, ko izmantot labākās polises iegādei, ir reāli pieejama iespēja noskaidrot visizdevīgākos piedāvājumus.

Tajās reizēs, kad šķiet, ka nekas vairs nav skaidrs, vēlams nekavējoties vērsties pie speciālistiem.


Tags: , , Categories: Auto