webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

OPERATĪVAS ZIŅAS PAR LATVIJAS VALSTS UN PASAULES SPORTU February 19, 2014

olimpiskas speles focus.lvNozīmīgākie fakti par notikumiem sportā, sacensību aizkulises un daudzološosportistu karjeras augšupeju apvienota ļoti sportiskā sadaļā “Sports”.

Lasi aizraujošus rakstus par sportistu sasniegumiem, karjeras virsotnēm un neveiksmēm, kā arī sportistu gatavošanos Olimpiskajām spēlēm. Olimpiskās spēles ir visā pasaulē grandiozākās sporta sacīkstes, kurās pasaulē labāko sportistu tūkstoši sacenšas par godalgotām vietām un rekordiem. Olimpiskajās spēlēs sportisti nereti iegūst individuālos un pasaules rekordus.

Sporta ziņu jaunumos gan par sporta veidu laureātiem, pasaulē jau populāru sportistu sasniegumiem, rekordiem, gan par Latvijas sportistu cīņām un triumfiem.

VISS SVARĪGĀKAIS AUTO NOZARĒ

Auto ziņās atradīsi svarīgo informāciju par auto nozari, kas būs lietderīgas kā tagadējiem, tā arī nākamajiem autobraucējiem un visiem auto cienītājiem. Atrodi informāciju par jaunākajiem automobiļiem, to ekspozīcijām un gadalaiku aktualitātēm (riepu maiņa, braukšanas stils sezonas tipiskos laikapstākļos u.c. ar pārvietošanos ar auto un transportlīdzekļiem saistītām ziņām.

Par dažāda veida ērmībām auto jomā mūsu valstī un visā pasaulē, kas ne tikai informēs par notikumu, bet arī izklaidēs.

KĀDS LAIKS GAIDĀMS ŠODIEN UN TURPMĀKAJĀS DIENĀS

Lai pārliecinātos, kāds laiks gaidāms brīvdienās, aplūko laika ziņas!

Detalizēta informācija par laikapstākļiem, nokrišņu daudzumu utt. Latvijas galvaspilsētā un Latvijas lielākajās pilsētās visai dienai. Laika prognozes dienas laikā var pārmainīties, tāpēc aplūko detalizēto laika ziņu prognozi šai dienai un nākamajām dienām, lai varētu rēķināties ar gaidāmajām laika izmaiņām.

Vai diena būs saules apspīdēta, vai tomēr debesis būs apmākušās, pārbaudi detalizētajā laika prognožu atvērumā, tajā ir norādīts mākoņu segas daudzums.


Categories: Sports