webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Pareizā rakamstāmgalda izvēle var būt panākumu atslēga July 18, 2015

rakstāmgaldi interneta veikalāIkdienā pie rakstāmgalda pavadām salīdzinoši daudz laika – tiem, kas strādā ofisā, vai tiem, kas mācās, rakstāmgalds ir daudz tuvāks un zināmāks, nekā dīvāns vai atpūtas krēsls. Tāpēc, iegādājoties un izvēloties jaunu rakstāmgaldu, jāpievērš īpaša uzmanība tam, kādu izvēlamies.  Šoreiz par pareizo rakstāmgaldu skolēniem. Kā zinām, gan skolā pavadītās stundas tiek pavadītas sēžot skolas solā, gan arī liela daļa no laika, kamēr skolēns ir mājās, tiek pavadīta, sēžot pie rakstāmgalda. Vēl jo vairāk, ja uz tā atrodas arī dators, tad tā ir mīļākā skolēna vieta visā mājā. Tad nu rūpējamies par saviem mazajiem censoņiem un iegādājamies viņiem īpašus rakstāmgaldus – tādus, kas atbilst skolnieka vēlmēm un palīdz būt radošam, apvienojumā ar praktisko – lai rakstāmgalds būtu atbilstošs ergonomiskajām prasībām un nebojātu sēdētāja stāju.

Ieskatoties interneta veikalā 220.lv izvēle ir plaša – tā varam izskatīt kas atbilstošāks pēc izmēriem, vizuālā, vēlmēm un arī cenas. Praktiski ir tas, ka var izvēlēties vēlamo augstumu un garumu galdam, jo tas ir ārkārtīgi būtiski.

Rakstāmgalda izmēri ir svarīgi, lai bērns pie tā varētu sēdēt pareizi. Ja parastā galda virsma ir aptuveni 75 centimetri, tad skolēnam (atkarībā no viņa vecuma), tā varētu būt pārāk augsta. Ideāls variants, ja galda augstumu ir iespējams regulēt, tad, bērnam augot, var piemērot rakstāmgaldu viņa vajadzībām. Tāpat arī ar galda platumu – tam jābūt tāda, lai, izstiepjot elkoņus uz abām pusēm, bērns tos varētu ērti atbalstīt uz galda virsmas. Savukārt rakstāmgalda dziļums jāizvēlas pietiekams, lai uz tā varētu novietot gan grāmatas, gan burtnīcas, arī datoru un citus nepieciešamus sīkumus. Datoru uz galda parasti novieto ne tuvāk kā 50 centimetrus no galda malas.

Izvēloties rakstāmgaldu, vērtējam, lai tā konstrukcija būtu pietiekami stabila un pāris nedēļas pēc iegādāšanās un lietošanas nesāktu šūpoties. Rakstāmgaldi no dažādiem mūsdienīgiem materiāliem, bieži vien ir pielāgoti un veidoti ar daudzveidīgām regulāciju sistēmām, kas padara šādus galdus gan izturīgus, gan ergonomiskus. Gala augstuma regulācija nodrošina tā lietošanas iespējas gan bērnam 7, gan jaunietim 17 gadu vecumā, kas ļaus to izmantot ilglaicīgi. Tāpat, šādu galdu var izmantot arī vecāki, kamēr bērns skolā, pieregulējot to savām vajadzībām.

Tātad – izvēloties rakstāmgaldu sekojam līdzi izmēriem, konstrukcijai – stiprinājumiem, stabilitātei un mobilajām detaļā – atvilktņu daudzumam, skapīšiem, papildus plauktiem un tā tālāk, lai spētu izvēlēties vislabāko un atbilstošāko rakstāmgaldu savām mājām.