webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Pasūtījām siltās grīdas ieklāšanu pie uzņēmuma Commodus November 29, 2016

Nav noslēpums, ka siltās grīdas mājās ir ļoti komfortabls risinājums. Tās ļauj ne tikai izbaudīt siltas grīdas prieku vannas istabā ziemas rītos, bet, ieklātas, piemēram, koridorā, palīdz veiksmīgāk nožāvēt mitros apavus, kā arī padara siltāku dzīvojamo telpu kopumā. Nesen tādas ieklājām arī savā dzīvoklī, tāpēc padalīšos ar iegūto pieredzi.

Man kā cilvēkam, kuram ir maza izpratne par būvniecības jautājumiem, iepriekš man bija radusies sajūta, ka siltās grīdas ieklāj tikai privātmājās, turklāt tajā brīdī, kad tās tiek celtas. Nesen atklāju, ka tā nebūt nav, un pēc tam, kad vieniem no maniem draugiem mājās vannas istabā tika ieklātas siltās grīdas, es nopietni sāku apsvērt to pašu izdarīt arī savā dzīvoklī.

Diezgan drīz pēc šīs domas rašanās pasūtījām siltās grīdas ieklāšanu arī savā mājoklī. Nolēmām to izdarīt vannas istabā un arī koridorā. Sekojot paziņu ieteikumiem, kā arī internetā atrastajām atsauksmēm, vērsāmies pie uzņēmuma Commodus, kas nodarbojas ne tikai ar siltajām grīdām, bet arī ar dažādiem apkures, kondicionieru un pat saules paneļu pakalpojumiem.

Pārliecinājos, ka šī uzņēmuma speciālisti ir ar lielu pieredzi un ļoti zinoši, jo pēc telpu apsekošanas uzreiz tika piedāvāti varianti par to kā labāk būtu veicams šis process, kā arī tika ņemta vērā mūsu vajadzības attiecībā uz telpas plānojumu un izmantošanas komfortu.

Šis process kopumā nav ļoti ilgs, bet ir jāņem vērā, ka siltās grīdas ierīkošanas gadījumā grīda tiek pacelta, jo tā tiek izlīdzināta, tajā tiek ievietotas ūdens caurules un siltumizolācija, to visu nostiprina ar armatūras sietu un ielej betonu. Līdz ar to, ja ir zemi griesti, tad gan varbūt šis process var būt piņķerīgāks, jo ir jāpaceļ durvju ailes un, ja telpā tādi ir, tad arī logi.

Pašlaik esmu ļoti priecīga par savu lēmumu, it īpaši tāpēc, ka šogad ziema ir atnākusi ātri un diezgan negaidīti, līdz ar to, vēsajos ziemas rītos man nav jāuztraucas par nosalšanu vannas istabā, vai arī vakaros jādomā par milzu peļķēm koridorā no sniegotajiem zābakiem.

Varu ieteikt siltās grīdas ieklāšanas jautājumos vērties pie Commodus, jo viņi savu darbu paveica nevainojami. Daudz informācijas var iegūt arī viņu mājas lapā – commodus.lv. Uzņēmumam ir birojs gan Rīgā – Jelgavas ielā 42, gan arī Saldū. Protams, sev interesējošo informāciju var noskaidrot arī uzrakstot viņiem e-pastu, vai arī pa tālruni – 27088108.