webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Patek Philippe brenda pulksteņi – kādēļ tie ir tik iecienīti August 15, 2018

Brenda pulksteņi visos laikos ir bijuši vairāk nekā tikai aksesuāri, kas parāda pareizu laiku. Tie apliecina statusu sabiedrībā, gaumi un to, ka nēsātājs novērtē darbu, kas ieguldīts laikrāža darināšanā. To sarežģītie mehānismi, izturīgais karkass un oriģinālais dizains ir tās īpašības, kas gadsimtiem ilgi saistījušas daudzus cilvēkus. Viens no Šveices pulksteņu brendiem, kas runā pats par sevi, ir Patek Philippe. Kādēļ pasaulē tik ļoti iecienīti šī zīmola pulksteņi?

Retums. Patek Philippe pulksteņmeistari iegulda tik daudz pūļu un uzmanības katrā detaļā, ka pat vienkāršākā pulksteņa modeļa izstrādāšana var aizņemt deviņus mēnešus. Savukārt sarežģītākus pulksteņus darina pat divus gadus. Šis kalpo kā viens no iemesliem, kādēļ Patek Philippe pulksteņi ir tik ekskluzīvi –  vairāk nekā pusotra gadsimta laikā ir radīts aptuveni viens miljons pulksteņu, kamēr citi Šveices zīmoli šādu daudzumu saražo gada laikā. Īpašie materiāli, kas izmantoti pulksteņu darināšanā, arī ir iemesls, kādēļ tie ir tik reti.

Kvalitāte. Ja ieskatīsies lielākajā luksusa pulksteņu un juvelierizstrādājumu katalogā Baltijā Chrono.lv, redzēsi, ka Patek Philippe brenda pulksteņi patiešām ir ekskluzīvi un atšķiras no citiem. Kolekcionāri un pircēji iecienījuši šo zīmolu ne tikai mehānisma kvalitātes un sarežģītības dēļ, bet arī tāpēc, ka pulksteņos izmantoti augstvērtīgākie materiāli.

Roku darbs. Ikviena atsevišķa Patek Philippe pulksteņu daļa ir apstrādāta ar rokām. Tas padara ikvienu pulksteņu modeli unikālu un piešķir pievienoto vērtību, kuru nekas nevar aizstāt. Tādi papildinājumi kā, piemēram, ar roku darināts gravējums vai skaisti zīmējumi, piešķir šiem laikrāžiem māksliniecisku valdzinājumu.

Zināšanas. Kad Antoni Patek un Jean-Adrien Philippe satikās 1844. gadā, tika radīts lielisks pulksteņu brends. Pat tad, kad Sternu ģimene pārņēma tā vadību 1932. gadā, zināšanas un kompetence vienmēr bija pirmajā vietā, kas arī ir iemesls, kādēļ šī zīmola aksesuāri joprojām piesaista daudzus pircējus. Pulksteņu darināšanā izmantotās tehnikas vienmēr bijušas augstākajā līmenī, tādēļ arī modeļi izceļas ar dažādiem papildinājumiem, piemēram, otru laika zonu, milisekunžu rādītāju u.c.

Ieguldījuma vērtība. Šie pulksteņi saglabā augstu vērtību pat tad, kad tiek atkārtoti pārdoti. Pateicoties to retumam, kvalitātei un tehnikai, laikrāži vienmēr ir bijuši un būs ļoti pieprasīti. Iegādājoties šī brenda pulksteni, vari būt drošs, ka to būs iespējams nodot no paaudzes paaudzē, jo izturīgie materiāli un kvalitatīvais pulksteņmeistaru darbs garantē garu laikrāža mūžu.