webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Patēriņa kredīts bez ķīlas November 13, 2015

           nauda

   Lieliem plāniem ir nepieciešami lieli līdzekļi. Lieli līdzekļi ne vienmēr ir pieejami un, lai pie tiem tiktu, ir nepieciešams krāt pat vairākus gadus, bet nepieciešamība ir tagad un nav iespējams vai nav vēlme gaidīt vairākus gadus kamēr tiek sakrāta noteiktā naudas summa. Lai varētu ātrāk tikt pie iecerētā pirkuma vai pakalpojuma var izmantot patēriņa kredītu. Patēriņa kredīts ir domāts, lai īstenotu noteiktu mērķi, veiktu noteiktu pirkumu. Tas ir veids kā aizņemties nepieciešamo naudas summu uz izdevīgāko aizdevuma termiņu. Patēriņa kredīti parasti sastāda lielākas summas un var būt nepieciešamība pēc ķīlas. Bet ir pieejami patēriņa kredīti bez ķīlas.

            Patēriņa kredītu var piedāvāt gan bankas, gan nebanku sektorā strādājošie uzņēmumi. Pārsvarā, lai saņemtu patēriņa kredītu ir nepieciešams būt vecumā no 20 līdz 75 gadiem, bet ir iespējami arī izņēmumi, kur patēriņa kredītus piedāvā no 18 gadu vecuma. Kā arī ir nepieciešams izpildīt dažādus nosacījumus no patēriņa kredīta ņēmēja puses. Patēriņa kredīta saņēmējam ir jābūt Latvijas pilsonim un, protams, jāsaņem regulāri ienākumi. Patēriņa kredīta aizdevējs var pieprasīt uzrādīt bankas izrakstu par pēdējo 6 mēnešu ienākumiem, kā arī var savus ienākumus uzrādīt ar darba devēja izziņu vai Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras sniegtajiem datiem. Šie ienākumi būs tas, kas sniegs nodrošinājumu patēriņa kredīta izsniedzējam, ka aizņēmumu varēs atmaksāt. Kā arī ir ļoti svarīgi, lai patēriņa kredīta saņēmēja kredītvēsture ir pozitīva. Kredītvēsture parāda klienta iepriekšējo pieredzi ar kredītu saņemšanu un to veiksmīgu vai neveiksmīgu atmaksāšanu, ja ir bijuši iepriekš ņemti kredīti. Lai saņemtu patēriņa kredītu kredītvēsturei jābūt pozitīvai un klients nedrīkst atrasties parādnieku sarakstā. Ja tas tomēr tā ir, tad var saņemt arī negatīvu atbildi par patēriņa kredīta saņemšanu.

            Ja ir pietiekoši lieli ienākumi kādus pieprasa patēriņa kredīta izsniedzējs un pozitīva kredītvēsture, tad noteikti var saņemt pozitīvu atbildi un jau veikt nepieciešamās darbības, lai parakstītu līgumu un saņemtu naudu savā kontā. Patēriņa kredītam bez ķīlas var pieteikties gan internetā, gan arī pie attiecīgā aizdevēja klientu apkalpošanas centros. Kā arī katram aizdevējam neatkarīgi vai tā ir banka vai nebanku sektorā strādājošie uzņēmumi, ir pieejami klientu speciālista konsultatīvais tālrunis uz kuru var zvanīt, ja rodas jebkādi jautājumi par patēriņa kredītu.

            Patēriņa kredīts bez ķīlas būs iespēja kā ātri saņemt pietiekoši lielu summu savā kontā, lai varētu īstenot savu pirkumu. Tas būs drošs un ērts veids, kā tikt nepieciešamās naudas summas, nepavadot ilgus mēnešus vai gadus, lai sakrātu šo summu. Atliek tikai aizpildīt pieteikumu patēriņa kredīta saņemšanai un pēc apstiprināšanas un/vai līguma parakstīšanas saņemt naudu savā kontā.


Categories: Finanses