webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Pavasaris vairs nav aiz kalniem – iegādājies dārza tehniku jau šodien! February 13, 2017

darza traktorsPienākot pavasarim, daudzi steidz sakopt savu piemājas teritoriju. Lapu un zaru savākšana, zemes sagatavošana, kā arī citi dārza darbi prasa ne tikai laiku, bet arī piemērotu inventāru, tādēļ ir vērts padomāt par to, kāda dārza tehnika jums būtu nepieciešama apkārtnes sakopšanai.

Ja jūs jau esat parūpējušies par to iepriekš un iegādājušies dažādus darbarīkus un ierīces, piemēram, zāģi, zāles pļāvēju, krūmgriezi, lāpstas, grābekļus, kā arī, ja nepieciešams, dārza traktoru, noteikti vajadzētu pārbaudīt, kādā stāvoklī tie ir. Ir pašsaprotami, ka dārza tehnika netiek iegādāta tikai vienai, bet gan vairākām sezonām, taču, lai tā kalpotu kvalitatīvi, ir nepieciešama atbilstoša apkope. Taču, ja jūs vēl tikai domājat par to, kādu tehniku iegādāties, lai padarītu savu piemājas teritoriju skaistāku, ir vairākas lietas, kurām der pievērst uzmanību.

Viens no svarīgiem kritērijiem, izvēloties dārza tehniku, ir tā parocīgums. Ja, piemēram, jāpļauj zāle, jāpadomā, kādu ierīci iegādāties. Lielāku teritoriju pļaušanai noderēs dārza traktori, taču, ja mauriņa platība nav liela, varat iztikt arī ar klasiskajiem, stumjamajiem zāles pļāvējiem un trimmeri, kas palīdzēs likvidēt lieko zāli vietās, kurām nevar piekļūt ar lielāku tehniku. Lietojot tādas ierīces, kā piemēram, trimmeri, jāpievērš uzmanība tā svaram. Tā kā šo ierīci nepieciešams turēt rokās, jūsu interesēs noteikti būs iegādāties tādu trimmeri, kas nav pārāk smags un ir viegli vadāms. Protams, ka ar degvielu darbināmās ierīces būs smagākas nekā tās, kas darbojas ar elektrību.

Ja jūsu dārzā ir koki un krūmi, to apkopšanai var noderēt motorzāģis un krūmgriezis. Tie būs nepieciešami, lai atbrīvotos no vecajiem un sakaltušajiem, kā arī vējā cietušajiem zariem savukārt gada siltajā sezonā krūmgriezis būs labs palīgs krūmu apgriešanā, lai tie radītu skaistu ainavu. Tāpat zāģis noteikti ir vajadzīgs, ja jums nepieciešams sagatavot malku nākamajai aukstajai sezonai. šādu darbu veikšanai var noderēt arī zaru un malkas skaldīšanas ierīces. Savukārt, iegādājoties motorzāģi, ieteicams pievērst uzmanību, kāda ir tā darbības sistēma (akumulators, elektriskais, degvielas), kā arī tā svaram, jaudai un skaļumam.

Ja jau esat iekopuši dārziņu vai arī plānojat to darīt, ieteicams iegādāties augsnes frēzi. Īpaši noderīga tā būs, ja jūsu dārzs ir neliels, un tā apstrādāšanai nav iespējams izmantot traktoru ar arklu vai kultivatoru. Izvēlies internetā:

http://220.lv/lv/darzam/darza-tehnika/darza-traktori

Savukārt tiem, kuriem nepieciešams veikt tīrīšanas uz mazgāšanas darbus, noteikti būs noderīgi augstspiediena mazgātāji, kas būs vienlīdz labi palīgi transportlīdzekļu kopšanā, kā arī mājas piebraucamo celiņu un ietvju mazgāšanā. Tāpat, ja jums pēc ziemas sezonas vajadzēs iztīrīt dārza terasi, augstspiediena mazgātāja noderīgās funkcijas padarīs uzkopšanu daudz ērtāku un ātrāku.

Mājas apkārtnes sakopšana sākotnēji var likties laikietilpīgs un fiziski smags darbs, taču, iegādājoties kvalitatīvu dārza tehniku, jūs ne tikai veiksit labu ieguldījumu nākotnē, bet arī padarīsit savu ikdienu vienkāršāku!