webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Piekabju noma no ecorent.lv. April 15, 2014

ecoretnt.lv auto nomaIr dažādi automašīnu papildinājumi, kas dažkārt lieti noder, taču ikdienā nav nepieciešami. Viens no šādiem papildinājumiem noteikti ir piekabe, kas ir izdevīgs, taču tajā pat laikā dārgs prieks, kas aizņem lielāko daļu vietas Jūsu garāžā. Ja netaisāties piekabi izmantot bieži, tadlēmumu par tā iegādi var uzskatīt par izšķērdību, turklāt, nepieciešams iepriekš noskaidrot arī to, vai plānotā piekabe ir derīga Jūsu automašīnai. Lai izvairītos no situācijām, kad nepieciešams pārvadāt kravu, taču nav iespējas to īsti izdarīt, tiek piedāvāta auto piekabju noma, lai bez raizēm kravu vai bagāžu varētu nogādāt galamērķī.

Kādos gadījumos nepieciešama piekabe?

Piekabi visbiežāk izmanto tad, ja nepieciešam pārvest lielāka gabarīta kravu no punkta A uz punktu B taču Jūsu rīcībā esošais automobilis ir pārāk mazs vai nav piemērots šādiem kravu pārvadājumiem. Saprotams, ka dēļ viena brauciena neviens nepirks piekabi, kas maksā pietiekoši daudz un aizņem ļoti daudz vietas garāžā, un, ja tās izmantošana nav nepieciešama biežāk kā reizi pāris gados, tad piekabes iegādi par var dēvēt par izšķērdību. Protams, ir iespēja piekabi aizņemties no draugiem, radiem vai paziņām, taču nav izslēgta iespēja, ka tā nebūs atbilstoša Jūsu automašīnas gabarītiem un kravnesībai. Šī iemesla dēļ, ir izdevīgi izmantot piekabju nomu, kas par saprātīgu samaksu ir pieejama ikvienam, kam ir radusies vajadzība.

Piekabju veidi.

Ecorent piedāvā iznomāt trīs veidu auto piekabes: arvienu asi, ar divām asīm vai ar tentu. Tas, cik asu piekabi nepieciešam iznomāt un to, kāda piekabe ir atbilstoša Jūsu automašīnai un pārvadājamai kravai varat noteikt Jūs pats, taču ja neesat specializējies šāda veida jautājumos, tad auto iznomātājs noteikti būs zinošs un piedāvās Jums ērtāko un lētāko risinājumu. Piekabe ar tentu ir izdevīga tad, ja nepieciešams pārvadāt kravu, ko nepieciešams nosegt ar speciālu brezenta audumu, lai tā nesabojātos un pārbrauciens Jums neradītu liekas raizes un rūpes, jo pakalpojums tiek izmantots, galvenokārt, lai izvairītos no nepatīkamām situācijām un liekiem apgrūtinājumiem.

Ecorent arī piedāvā ilgtermiņa nomu – http://ecorent.lv/auto-noma/ilgtermina-autonoma/


Categories: Auto