webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Pirmais kredīts bez maksas pie ātrajiem kredītdevējiem February 22, 2014

viasms.lv ātrais kredīts 10 minūtēsPie pāris ātrajiem aizdevējiem ir pieejams pirmais kredīts bez maksas – lielisks piedāvājums jaunajiem klientiem. Tā ir patiešām laba iespēja aizņemties un par to nemaksāt. Kredītam nepiemēro ne gada procentu likmi, ne komisijas maksu, ne citus maksājumus un jāatmaksā ir tikpat, cik liels bija izsniegtā kredīta apmērs. Vai varat iedomāties vēl izdevīgāku kredītu?

Pirmais kredīts bez maksas:

•   Atmaksā tikpat, cik saņēmi , piesakoties kredītam;

•   Aizdevums ir salīdzinoši mazs;

•   Bez maksas var aizņemties tikai vienu reizi.

Pie dažām ātro aizdevumu kompānijām Latvijā var noformēt aizdevumu bez maksas. Šim kredītam nepiemēro ne procentu likmi, ne komisijas maksu – tā ir būtiskākā atšķirība no citiem kredītiem. Kad pienāks aizdevuma atdošanas termiņa beigas, jums būs jāatdot tik, cik liels bija aizdevums. Izmantojot bezmaksas aizdevumu, jūs varat iepazīties ar ātro aizdevumu īpašībām, kā arī ar izvēlētā kredītdevēja servisa kvalitāti pavisam bez maksas.

Lielākajā daļā gadījumu pirmais kredīts bez maksas nav daudz lielāks par pāris simtiem euro, jo šis kredīts pēc būtības ir ātrais aizdevums.  Lielākā bezmaksas aizdevuma apjoms ir līdz 270 euro, bet tik liels kredīts pieejams tikai pie dažiem kredītdevējiem. Lielākajā daļā gadījumu, neko nemaksājot, ir iespējams aizņemties līdz vidēji 200 euro. Maksimālais atdošanas termiņš bezmaksas kredītiem nav lielāks par 30 dienām. Ja vēlaties, kredītu var atmaksāt arī pirms atmaksas termiņa beigām.

Pirmais kredīts bez maksas ir pieejams tikai vienu reizi – saņemot pirmo aizdevumu pie izvēlētā kredītdevēja. Atkārtotiem kredītiem piemēro noteiktu komisijas maksu. Ja aizņematies atkārtoti, jums tiek piedāvātas vairākas citas priekšrocības. Kompāniju pastāvīgie klienti parasti var aizņemties lielākus kredītus, to apmērs var būt līdz pat divām reizēm lielāks nekā pirmajam kredītam. Tāpat, saņemot nākamo aizdevumu, nav nepieciešams atkārtoti veikt reģistrāciju kredītdevēja sistēmā.


Categories: Finanses