webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Populārākie Sixt pakalpojumi. March 13, 2015

sixt auto noma - auto līzings latvijaCilvēki ir iemīļojuši tādus pakalpojumu sniedzējus, kuri saviem klientiem piedāvā ne tikai iespēju izmantot viena, bet vairāku veidu pakalpojumus, kas ideālā variantā ir savstarpēji saistīti un  tos var izmantot kopā ar citiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem. Šādus servisu lieliski novērtē, piemēram, tie cilvēki, kuri regulāri izmanto auto nomas pakalpojumus. Kādēļ gan izmantojot auto nomu no viena piedāvātāja un kādu citu ar auto saistītu pakalpojumu, no cita, ja visu vienuviet var izdarīt pie Sixt? Iespējams, tieši šis faktors ir nodrošinājis uzņēmumam tik ilgu un stabilu mūžu, jo domā vienu soli uz priekšu nekā konkurenti, kas šajā sfērā ir ļoti daudz un dažādi.

TOP 3.

Pārdevējs, neatkarīgi no tā vai tiek pārdota prece vai pakalpojums, vienmēr mācēs nosaukt populārākās pārdotās lietas vai pakalpojumus, kas ir visejošākie un klientu pieprasītākie. Ja šādu jautājumu, par populārākajām precēm, jautājam kādam no Sixt pārstāvjiem, tad noteikti atbilde būs sekojoša:

  • Auto noma – loģiski, ka auto nomas uzņēmuma populārākais pakalpojums būs nekas cits, kā auto noma, kurai ir ļoti daudz un dažādas variācijas, jo neviens klients nav identisks un prasības katram ir savādākas;
  • Šoferu serviss – jā, šis pakalpojums ir ierindojams populārāko sarakstā. Šofera pakalpojumus Sixt nodrošina 60 valstīs, kurās ir pieejami Sixt piedāvātie servisi, kas saistīti ar automašīnām;
  • Auto līzings – pieejams tikai korporatīvajiem klientiem, kuriem ir dažāda izmēra autoparks, ko nepieciešams papildināt ar jaunu auto. Līzings tiek maksāts piecus gadus un pēc tam auto pāriet pilnīgā klienta īpašumā.

Uzticamība.

Tad nu lūk – pēc visa augstāk minētā varam saprast to, kādēļ Sixt ir viens no populārākajiem un pieprasītākajiem auto nomas pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Viss tiek darīts klientu labā un esošais pakalpojumu piedāvājums papildināts ar jauniem un arī patstāvīgie pakalpojumi regulāri tiek pilnveidoti. Sixt autoparkā atradīsiet aptuveni 200 automašīnas, kas nav vecākas par 2 gadiem un saviem klientiem kalpos kā tikko noripojušas no konveijera.


Categories: Uncategorized