webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Preces dzīvesvietas un biroja ērtībām December 12, 2013

sadzīves tehnika 1a.lvSadzīves tehnika mājokļa ērtībām

Ja tīko nomainīt jau esošo sadzīves iekārtas, iepērcies ērti un ātri interneta veikalā. Sadzīves iekārtas virtuvei un vannasistabai vienuviet var ietaupīt laiku, meklējot vajadzīgo sadzīves tehniku lielveikalos.

 • Sadzīves tehnika virtuvēm un vannasistabām kā trauku mašīnas, ledusskapji, veļasmašīnas u.c.;
 • Mazā sadzīves tehnika maltītes pagatavošanas ērtībām un mājas soļa veikšanā. Plašā sortimentā vari sameklēt kā tējkannas, kafijas automātus, tā arī mikserus, virtuves kombainus, gludekļus u.c. mazo sadzīves tehniku;
 • Preču klāstā atradīsi iebūvējamo lielo sadzīves tehniku virtuvei, vannasistabai, kā piemēram, dažādas plīts virsmas – elektriskās, indukcijas un gāzes -, mikroviļņu krāsnis un cepeškrāsnis u.c. iekārtas.

Biroja iekārtas

Daudzveidīgs biroja tehnikas piedāvājums atrodams interneta veikalā: vairāku veida printeridaudzfunkciju, lāzerprinteri u.c.), skeneri, projektori u.c. vajadzīgās iekārtas biroja ērtībām.

 • kancelejas preces ofisam (disku matricu komplekti, A3 un A4 formāta papīra iepakojumi, krāsainie un melnbaltie kārtridži no Epson, Brother, HP u.c. u.c.);
 • kvalitatīvi printeri failu drukāšanai;
 • kā arī skeneri, projektori u.c. biroja tehnika.

Digitālo mediju aģentūrām diezgan bieži noder grafiskās planšetes – tajās ērti veidot mājaslapu vai digitālo aplikāciju skicējumus, logotipus u.c. grafiskās skices. Par draudzīgām cenām biroju tehnikas klāstā arī prezentāciju telpām nepieciešamie projektori no atzītiem ražotājiem: Epson, Benq, Dell u.c.

VEIKSMĪGI ELEKTRONISKO IEKĀRTU PIRKUMI INTERNETĀ

Telefoni katra dzīvesveidam

Ja nevari izvēlēties sev atbilstošāko mobilo telefonu, jāņem vērā mobilā telefona funkcijas un tehniskie rādītāji:

 • fotokameras kvalitāte un telefona atmiņas kapacitāte;
 • operētājsistēma (Android, Windows Phone, iOS vai cita);
 • savienojumu iespējas u.c.

Interneta veikalā ir iespējams iegādāties tādu globālu zīmolu kā LG, Samsung, HTC, Sony u.c. sabiedrībā populāru mobilo telefonu ražotāju iekārtas.

Online veikals ir ērta platforma, kurā salīdzināt izvēlētos mobilos telefonus pēc to parametriem un izmantošanas iespējām.

Preces datoram

Interneta veikalā plašā piedāvājumā datortehnika – datori, datoru aksesuāru u.c. preces –  gan personīgajām, gan arī biroja vajadzībām.. Gan datori (planšetes, portatīvie un stacionārie), aksesuāri (klaviatūras, peles, ārējie cietie diski), kā arī vairākas elektroniskās ierīces – monitori, vebkameras, skaļruņi, austiņas u.c.

Televizori

Ja plāno iegādāties televizoru, bet ilgtermiņa staigāšana pa lielveikalu šķiet nomācoša, iepērcies interneta veikalā. Tur var ērti salīdzināt izvēlētās preces un atrast labāko variantu.

Kas jāievēro, iegādājoties televizoru:

 1. ekrāna izmērs un izšķirtspēja;
 2.  pieslēgvietas;
 3. citas ekstras, kā 3D televīzijas skatīšanās opcija, Wi-Fi un internets, Smart TV. Minētie parametri televizoru spēj pārvērst no standarta elektroniskas video, televīzijas pārraižu skatīšanās ierīces par mājas daudzfunkcionālo izklaides centru.

Šā brīža populārākie un vairāk pirktākie televizori ir jaunākās tehnoloģijas televizori ar LED ekrānu. Tie nodrošina ideālu krāsu attēlošanu, attēlu kvalitāti, kā arī ir energoefektīvi. Alternatīvs veids ir Plazma, kas vairāk piemērots telpās ar samazinātu apgaismojumu, kā piemēram, mājas kinozālei vai ikvakara filmu seansiem.

Viss sportam un aktīvam dzīves veidam

Veicot pirkumus interneta veikalā, atradīsi lielā piedāvājumā sporta preces dzīvesveidam.

 • Iegādājies sporta preces iemīļotākajam iekštelpu sportam vai brīvā dabā. Viss nepieciešamais florbolam, galda tenisam, nūjošanai, kā arī vēl citiem sporta veidiem un aktīvās atpūtas pavadīšanas iespējām;
 • Preces treniņu centram, kas sniegs iespēju atlasīt sev piemērotāko ekipējumu. Treniņu centram ir nepieciešami svaru stieni, trenažieri, hanteles roku treniņiem u.c.
 • Pie sporta precēm atradīsi arī dažādus aksesuārus, kā pulksteņus, sporta somas u.c.


Categories: Uncategorized