webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Presto zīmola autoskola – mana izvēle un kā līdz tai nonācu April 29, 2016

Es domāju, ka gandrīz visiem, kuri ir jau ieguvuši tiesības, vai arī tikai to plāno, autoskolas meklējumi sagādā ne mazums satraukumu. Piedāvājums ir ļoti plašs un ir daudz kritēriju, ko izvērtēt, lai atrastu sev piemērotāko izvēli. Mana pieredze liecina, ka ir jāskatās ne tikai uz cenām, bet arī uz vairākiem citiem faktoriem. Tāpēc nolēmu padalīties ar to, kā nonācu pie vienas konkrētas autoskolas, un cerēšu ka tas būs noderīgi citiem, kas jūtas apmaldījušies lielā pakalpojumu sniedzēju klāsta priekšā. 

Kā viena no pirmajām lietām, uz ko parasti visi fokusējas, ir jau manis pieminētās apmācības cenas. Es tomēr esmu novērojusi, ka kopumā visās autoskolās cenas ir līdzīgas, līdz ar to, nevajadzētu pievērsties tikai šim faktoram. Manuprāt, daudz svarīgāka ir kaut vai atrašanās vieta. Tā kā parasti diezgan ilgi ir jāapmeklē nodarbības, un, atkarībā no izvēlētā kursa laika, tās var norisināties arī vēlu vakaros, vai brīvdienās un ir liels kārdinājums pamest iesākto un padoties. Bet, ja mācību iestāde atradīsies tuvu mājai, vai vismaz ikdienas maršrutā, tad nebūs iemesla izlaist iesāktās nodarbības.

Man arī bija svarīgi izpētīt autoskolu statistiku. CSDD mājas lapā var atrast dažādus reitingus par teorijas un praktisko eksāmenu kārtotāju un nokārtojušo skaitu. Uzreiz ir skaidrs, ka, ja sekmīgo studentu skaits ir tuvu pie 100%, īpaši, ja ir salīdzinoši augsts pārbaudījumu licēju skaits, tad, iespējams, šai iestādei neinteresē iemācītās zināšanas, bet gan tas, lai tikai ātrāk visi tiktu cauri šim procesam. Tāpēc manā redzes lokā bija skolas ar aptuveni 80-85% beidzējiem. Mani piesaistīja Presto zīmola autoskola. Tās reitings ir nedaudz virs 84%, kā arī tās atrašanās vieta man bija ērta. Viena no filiālēm ir manā dzimtajā pilsētā – Lielvārdē, Skolas ielā 10, bet vēl divas ir Rīgā – gan centrā, gan arī Ķengaragā. Protams, nevar vadīties tikai pēc cipariem, ir jāaiziet uz konkrētās mācību vietas biroju, vai jāsazinās ar viņiem telefoniski, jo tikai tā būs skaidrs, vai darbinieki tur ir pieklājīgi un vai telpas ir atbilstošas. Kad izvēlējos autoskolu, biju iegājusi arī vienā citā apmācību vietā Rīgā, bet tur telpas un apkalpošana bija tik drausmīgas, ka nolēmu paļauties uz sākotnējām sajūtām un pierakstīties jau manis pieminētajā Presto.

Šai autoskolai ir vēl kāds interesants atzars, ko gan es pati neizmantoju, bet es esmu pārliecināta, ka daudziem tas varētu noderēt. Presto VIP autoskolā ir iespējams saņemt apmācību kopā ar ierobežotu cilvēku skaitu. Var pat apgūt teorētisko daļu individuāli, vai arī grupās pa 3 vai 5 cilvēkiem. Domāju, ka šis variants der ne tikai fiziskām personām, kas vēlas apgūt ko jaunu, bet arī uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešamība, lai viņu darbinieki iegūtu autovadītāja tiesības.


Tags: Categories: Auto