webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Radoši veidi naudas taupīšanai June 17, 2016

kredītsKad nepieciešams ietaupīt naudu, tad noteikti tas nenozīmē to, ka nepieciešams ekonomēt uz visām lietām. Šādās situācijās ir nepieciešams atrast kādu radošu veidu, kā ietaupīt naudu. Tieši tāpēc vēlamies dalīties ar dažiem padomiem, kuri noteikti ļaus ietaupīt naudu pavisam neierastā un radošā veidā.

Vai Tu esi domājis, cik daudz naudas aiziet dažādu lupatiņu iegādei? Piemēram, ja nepieciešama lupatiņa auto mazgāšanai. Bet cilvēki bieži vien neaizdomājas, ka arī drēbes, kuras vairs nav nepieciešamas kāda iemesla dēļ, diezgan labi var kalpot kā tā pati auto mazgāšanas lupatiņa. Tāpat ir iespējams, piemēram, no vecām džinsu biksēm izveidot ļoti stilīgu un radošu somiņu vai arī maciņu. Internetā ir pieejamas ļoti daudzas pamācības, kā no vecām drēbēm izveidot pavisam jaunas un stilīgas lietas. Dzīvojot radoši, mēneša beigās noteikti nebūs nepieciešami ātrie aizdevumi, jo būsi ietaupījis gana lielu naudas summu.

Vēl viena lieta uz kuru ir iespējams ļoti radoši ietaupīt, neapšaubāmi ir dāvanas. Cilvēkiem ir tieksme bieži vien pārtērēties, iegādājoties dāvanas saviem draugiem vai radiem. Tomēr jāatceras, ka cilvēki daudz augstāk novērtēs to, ja būsi izveidojis dāvanu pats savām rokām. Šāda pieeja būs daudz mīļāka un radošāka, un patiks arī Tavam maciņam, jo bieži vien, ja gatavo dāvanas pats, tas sanāk daudz lētāk, nekā iegādāties jau gatavas dāvanas.

Ja Tev ir nepieciešama kāda lieta, piemēram, mikseris, tad noteikti neskrien uzreiz uz veikalu, lai iegādātos pašu dārgāko mikseri. Šādās reizēs ir iespējams iegādāties arī lietotas preces. Piemēram, sociālajā portālā Facebook pat ir grupiņas, kurās cilvēki atdot dažādas vērtīgas lietas pat apmaiņā pret šokolādi. Tā noteikti būs iespēja ietaupīt iespaidīgu naudas summu. Šādā veidā ietaupot Tev mēneša beigās būs naudas līdzekļi un nebūs jāmeklē kredīts. Arī runājot par ēdienu, ir ļoti viegli ietaupīt, ja to visu audzē pats. Ja Tev ir dārziņš, tad tajā noteikti vari izaudzēt ļoti gardus gurķus, tomātus, dažādus garšaugus. Arī virtuves palodze lieliski der, lai uz tās izvietotu trauciņus, kuros audzēt dilles, lociņus. Tas ir gan radoši, gan ļoti gardi, jo prieks par pašaudzētajiem labumiem noteikti būs liels.

Šie ir tikai daži no veidiem, kā ir iespējams ietaupīt naudu ar radošiem paņēmieniem. Internetā ir pieejami ļoti daudzi video, kuri ļauj pagatavot dažādas lietas no vecajām lietām. Piemēram, ir vairākas pamācības, kā piešķirt lietām otru elpu. Ir iespējams restaurēt vecās mēbeles, dīvānus, dažādas lietas, tādā veidā būtiski ietaupot naudu, ko būtu iztērējis, iegādājoties pavisam jaunas mēbeles un dažādas dizaina lietas. Dzīvojot radoši, nebūs nepieciešams veidot budžeta plānu, jo radoša domāšana vienmēr ļaus ietaupīt būtisku naudas summu, ko vēlāk varēsi novirzīt, piemēram, lai iegādātos kādu sen kārotu lietu vai pat ceļojumu.