webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Reklāma Dalder – ko tas piedāvā? December 21, 2016

dalder-lv

Ikviens Latvijas iedzīvotājs, kas kaut ko ir pārdevis vai nopircis interneta vidē, zina, kas ir sludinājumu portāls ss.lv. Tas viennozīmīgi ir populārākais sludinājumu portāls Latvijā. Bet tas ir tikai pašlaik, jo ir radīts potenciāli spēcīgs, alternatīvs risinājums www.dalder.lv., kura nākotnes ambīcijas ir tikpat spēcīgas.

Pēdējo gadu gaitā ss.lv nav veikti uzlabojumi, lai varētu palīdzēt tā lietotājiem ērtāk, ātrāk un vienkāršāk sludinājumus ievietot, meklēt sev nepieciešamos produktus vai pakalpojumus, komunicēt ar pārdevēju. Portāls praktiski neizmanto mārketinga iespējas, reklāmu un mūsdienīgus risinājumus. Balstoties tikai uz gadu laikā iegūtajiem pastāvīgajiem pircējiem, sludinājumu portāls “guļ uz veciem lauriem”, neskatoties nākotnē. Ss.lv uzskata, ka  tam nav nepieciešama reklāma.

Kas ir dalder.lv?

Lai atvieglotu lietotāju ikdienu, ir radīts jauns sludinājumu portāls dalder.lv, kas piedāvā ss pamatfunkcijas, tomēr ir ļoti atšķirīgs, mūsdienīgs un orientēts tikai uz lietotāju ērtību. Kā zināms, viena no lielākajām ss.lv problēmām filtra neesamība. Tātad, nav iespējams atlasīt sev nepieciešamās preses vajadzīgajā reģionā. Piemēram, meklējot ledusskapi Rīgā, tiks rādīti sludinājumi arī pārējās Latvijas pilsētās, kas nozīmē, ka jāpatērē krietni ilgāks laiks. Dalder.lv šo problēmu ir atrisinājis, piedāvājot mūsdienīgu un ērtu meklēšanas funkciju pēc jebkura parametra. Filtrs ļauj atlasīt nepieciešamo lokalizāciju- pilsētas, reģionus, novadus.

Sazināties ar pārdevēju – ātri un vienkārši

Dalder  jauninājums ir arī tiešā saziņa ar pārdevēju, neizmantojot tālruni vai e-pasta šablonu, bet gan komunicējot tiešsaistē. Portāls strādā pēc līdzīga principa kā ebay vai aliexpress, kur iespējams saņemt visa veida informāciju gan par pārdevēju, gan par precēm, gan iepriekš veiktajām darbībām.

Tas ļauj pārliecināties, ka piedāvātās preces nav zagtas, viltotas un pārdevējs ir godprātīgs, dodot uzticamības garantu un iespēju pārbaudīt pārdevēju arī citos avotos, lai saņemtu atsauksmes. Šī funkcija ļaus ātrāk un operatīvāk vienoties par darījumu un noskaidrot interesējošās detaļas, ekonomējot laiku un vēl vairāk palielinot ērtību. Pārdevējiem arī būs iespēja parādīt savu reklāmu.

Ātra un ērta autorizācija

Atbilstoši mūsdienu standartiem, Ss.lv vajadzētu piedāvāt autorizāciju ar populārākajiem sociālajiem tīkliem. Diemžēl, tā nav un arī šajā ziņā  Dalder ir labāks kā ss. Lietotājiem tas ir ērti, jo nav jāatceras vēl kāda papildus parole. Tā kā ir lietotāji, kas izmanto sludinājumu portālu katru dienu, tas ir ļoti svarīgi.

Labākā reklāma – unikālas akcijas un kuponi vienā portālā

Dalder.lv pašreizējā piedāvājumā ir vēl kāda būtiska pievienotā vērtība. Portāla apmeklētājiem ir iespēja apskatīt un iepazīties ar dažādām reklāmām,  kuponu akcijām un citām aktivitātēm, kas ir unikālas un citur nav atrodamas.  Arī šādu reklāmu un iespējas ss nepiedāvā.

Dalder.lv piedāvā bezmaksas sludinājumus, kamēr SS paceļ cenas

Dalder.lv ir pieejami bezmaksas sludinājumi, kas palīdz tā lietotājiem vairāk un plašāk izmantot sludinājumu portālu. Tikmēr pēdējo nedēļu laikā ss.lv ir būtiski paaugstinājis sludinājumu maksu atsevišķās portāla sadaļās, piemērojot sludinājuma maksu pirkuma summai.

Piemēram, ja lietotājs pārdod lietotu telefonu 45 eiro vērtībā, pārdošanas sludinājums maksās 35 eiro centus iepriekšējo 77 eiro centu vietā, savukārt 45 000 eiro vērta dzīvokļa sludinājuma cena tagad ir jau 3,50 eiro, kaut iepriekš maksāja 1,47 eiro. Tātad, jo lielāka pārdodamā īpašuma cena, jo lielāka cena jāmaksā par sludinājuma izvietošanu. Par 250 000 vērtu īpašumu, ko pircējs vēlēsies pārdot ss,  sludinājuma izvietošana tagad maksās no 10 līdz pat 15 eiro.


Tags: Categories: Jaunumi