webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Restorāns „Stargorod” – laba vieta atpūtai un gardai maltītei March 30, 2016

Ja meklējat omulīgu vietu Rīgā, kur ne tikai labi paēst, bet arī izbaudīt kādu priekšnesumu,  dejas, dzīvo mūziku un pavāru šovus, tad īstā vieta būs čehu alus darītava un restorāns „Stargorod”. Tas ir kļuvis par iemīļotu vietu īstiem alus cienītājiem un tiem, kas vēlas atpūsties nepiespiestā un patīkamā vidē.

Īsts čehu alus

čehu alusRestorānā „Stargorod” varat nobaudīt īstu un pēc senām receptēm gatavotu čehu alu. Turpat līdzās restorānam ir izveidota neliela čehu alus darītava, kuru interesenti arī var apmeklēt un iepazīties ar alus darīšanas smalkumiem.

Šeit gatavoto alu nepasterizē un tam nepievieno konservantus, tāpēc tas savas unikālās garšas un aromāta īpašības zaudē diezgan strauji pēc izliešanas no mucas un nonākšanas saskarē ar gaismu un gaisu. Restorānā apmeklētājiem iesaka savu alus kausu iztukšot apmēram 20 minūšu laikā, jo pēc tam alus jau sāks zaudēt savu vērtību un unikālo garšas buķeti.

Šeit tiek gatavotas vairākas alus šķirnes. Tās var nobaudīt ne tikai restorānā, bet iegādāties arī līdzi ņemšanai speciālās pudelēs, ko ievieto termosos, lai alus vēl daudzas stundas saglabātu savu garšu un aromātu.

Čehi ir vieni no lielākajiem alus patērētājiem pasaulē, kā arī viņiem ir vienas no senākajām alus dzeršanas un darīšanas tradīcijām, kas ir dzīvas vēl šodien. Ne velti Čehiju,kad tur tiek rīkoti ikgadējie alus festivāli,pārpludina tūristi. Tagad šo unikālo alu varat baudīt arī restorānā „Stargorod”.

Sātīga un tikko gatavota maltīte

Kas gan būtu kauss ar alu, ja tam klāt nav kārtīgu uzkodu. Par to parūpēsies restorāna „Stargorod” pieredzējušie pavāri, kuri prot pagatavot sātīgas uzkodas no gaļas un dārzeņiem.

Bet tie apmeklētāji, kuriem ar uzkodām ir par maz, var pasūtīt restorāna cienīgu maltīti, kas tikko būs gatavota uz grila vai īpašā krāsnī, kurā gan gaļa, gan dāzeņi saglabā savas vērtīgās īpašības, bet iegūst arī gardu un kraukšķīgu garoziņu. Ēdienkartē ir gan latviskajai virtuvei ierasti ēdieni, gan ir iespēja nobaudīt kaut ko no čehu tradicionālajiem ēdieniem, tomēr kopējā ēdienkartes tematika ir – lieliska saderība ar izsmalcinātu alu.

Ēdienkartē ir gan svaigi salāti, sātīgas zupas, uzkodas un kārtīgi pamatēdieni ar dažāda veida gaļu, arī zivīm. Tāpat dzērienu klāstā ir ne tikai čehu alus, bet daudz kas cits atspirdzinošs.

Rezervē galdiņu laikus

rezervetsTā kā šis restorāns ir apmeklētāju iecienīts, tad daudz brīvu galdiņu tur nekad neredzēsiet.Tāpēc, lai būtu droši, ka sev vēlamajā vakarā jums restorānā būs laba vietiņa, ir prātīgi laikus rezervēt galdiņu.

It īpaši, ja tajā dienā plānots kāds skatuves vai pavāru šovs, jo tad apmeklētāju ir tiešām daudz. Galdiņa rezervāciju ļoti ātri un ērti var veikt interneta vietnē GetTable, kas ir izmantojams ikvienā moderno tehnoloģiju ierīcē, arī viedtelefonā un planšetdatorā, jo darbojas arī mobilās aplikācijas veidā.

Ja vēl neesat GetTable reģistrētais lietotājs, tad jāvelta dažas minūtes sava laika, lai reģistrētos un izveidotu profilu, bet pēc tam jau jebkurā Rīgas un Jūrmalas restorānā varēsiet bez maksas rezervēt galdiņu dažu sekunžu laikā.

Rezervēt galdiņu restorāna „Stargorod” varat ne tikai divām personām vai ģimenei, bet arī lielākam draugu pulkam, jo šeit ir piemērota atmosfēra, lai satiktos ar sen neredzētiem skolas un studiju draugiem, izdzertu pa kausam lieliska alus un nodotos jautrām sarunām par dzīvi.