webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

RGJ produkcija Latvijā un Eiropā. March 26, 2015

dūmvadi rgj.lvLielākajā daļā valsts teritorijas, apkures sezona parasti ilgst no oktobra vai novembra līdz aprīlim vai tā vidum. Šādiem noteikumiem gan vairāk ir pakļauti tie, kuri dzīvo daudzdzīvokļu namos vai namos, kuriem ir pieslēgta pilsētas apkure. Tie, kuri savos mājokļos ir izveidojuši savu apkures sistēmu vai papildus centrālajai pilsētas apkurei pievienojuši arī alternatīvus apkures katlus vai mazās čuguna krāsniņas, parasti neuztraucas par to, ka ziemā varētu nosalt, jo kurināšanas intensitāte un temperatūra ir atkarīga no katra paša. Lai apkures katli pienācīgi pildītu savas funkcijas, ir nepieciešams ari tos profilaktiski pārbaudīt un, ja nepieciešams, arī uzlabot. Šis nosacījums attiecas ne tikai uz pašiem apkures katliem vai krāsnīm un kamīniem, bet arī pašu dūmvadu, kas ir viena no svarīgākajām apkures sistēmas sastāvdaļām.

Tērauda dūmvadi.

Jautāsiet, kāda ir atšķirība starp parastajiem dūmvadiem un tērauda dūmvadiem? Atšķirība ir ļoti liela! Lielākajā daļā privātmāju vai koka un mūra mājām, kas ir celtas pirmskara un pēc kara periodā, ir mūrētie ķieģeļu dūmvadi kas, ņemot vērā to iespaidīgo vecumu, savu laiku var būt jau nokalpojuši pat tad, ja ir rūpīgi kopti un tīrīti. Tā pat, aiz vien biežāk šāda tipa mājokļos tiek uzstādītas alternatīvās apkures iekārtas, kas savas specifikas dēļ, var likt pārbūvēt vai pilnveidot dūmvadu, lai guvums no šīs ierīces būtu ar simtprocentīgu atdevi. Ja esošais dūmvads ir lieliskā stāvoklī, tad to atliek vien papildināt ar tērauda oderi, lai siltums neizietu ārā pa skursteni un netiktu bojātas dūmvada sieniņas. Uzņēmuma RGJ produkcija ietver sevī nerūsējoša tērauda dūmvadus, kas būs ne tikai vietējais ražojums, bet arī laika un naudas ekonomija.

Par uzņēmumu.

RGJ produkcija sākotnēji tika ražota piemājas saimniecības ēkā, 2 cilvēku sastāvā. Nu tas tiek darīts modernā ražotnē, kur tiek veidoti konkurētspējīgi ne tikai Latvijā, bet arī Eiropas tirgū, tērauda dūmvadi un dažādi to aksesuāri. Laikam ritot uz priekšu, cilvēki vēlas iegūt drošākus un kvalitatīvākus risinājumus sava komforta uzlabošanai, tādēļ tiek meklētas iespējas kā to izdarīt bez pārāk lieliem finansiāliem izdevumiem. RGJ produkcija būs labākais risinājums un katram klientam tiek sniegta individuāla pieeja!


Categories: Uncategorized