webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

RGJ skursteņi. April 30, 2014

rgj.lv skursteņi, dūmvadiĢimenes uzņēmums RGJ jau desmit gadus ražo nerūsējoša tērauda skursteņus, to detaļas un aksesuārus, turklāt, 10 gadu laikā ir izaudzis līdz 14 cilvēku lielai komandai, kas mūsdienīgās ražošanas telpās uz modernām iekārtām veido un ražo risinājumus dažādiem apkures veidiem piemērotus dūmvadus. RGJ skursteņi ir augstu novērtēti ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, kas zināms, ir viena no prasīgākajām Eiropas tautām. RGJ nekad nav tērējis naudu reklāmai, jo visi par šo uzņēmumu uzzina no tiem, kuri izmantojuši viņu pakalpojumus. Tērauda dūmvadi ir izdevīgi un ekonomiski, par spīti savai cenai, taču noteikti jāatceras to, ka jebkura apkures iekārtas sastāvdaļa, kas ir kvalitatīva un droša, ir ieguldījums nākotnē.

Vēsture.

Uzņēmums, savā 10 gadu senajā vēsture un pašos pirmsākumos visas vajadzīgās detaļas pasūtījumiem izgatavoja piemājas šķūnītī, izmantojot nolietojušās padomju laiku iekārtas un citus darbarīkus. RGJ skursteņi ražoti ģimenes uzņēmumā un šo gadu laikā tas ir spējis izaugt līdz daudz lielākai darbinieku komandai, kas savu produkciju vairāk neražo šķūnī, bet rūpnīcā ar modernām un mūsdienīgām iekārtām. Uzņēmuma ražoto produkciju izmanto dažāda veida klienti – sākot no piemājas pirtiņu īpašniekiem un beidzot ar lepnu privātmāju un privātmāju ciematu īpašniekiem, pa vidu, protams, sastopot parasto privātmāju saimniekus. SIA RGJ plāno attīstīt savu biznesu arī ārpus Latvijas robežām, respektīvi, Eiropas tirgū, turklāt, jau neliela sadarbība ir notikusi ar vāciešiem, kuri ir teicami novērtējuši dūmvadu kvalitāti. Tas ir liels rādītājs, jo vācieši ir prasīgi un novērtē kvalitāti.

Ko ražo RGJ?

Uzņēmuma ražotās produkcijas saraksts ir ārkārtīgi plašs un spēs konkurēt ar jebkuru citu ražotāju, kurš piedāvā līdzīgus pakalpojumus un preces, kas saistītas ar dūmvadu un to detaļu un aksesuāru ražošanu. Ražoto detaļu sarakstā varam redzēt dažādu leņķu līkumus,  adapterus, revīzijas, pieslēgumus, savilces, taisnos posmus un dažādas citas detaļas, kas nepieciešamas dūmvadu uzstādīšanai. Detaļas tiek ražotas arī no melnā tērauda. RGJ skursteņi un ražotās dūmvadu detaļas ir augstas kvalitātes.


Categories: Uncategorized