webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Sejas tīrīšana salonā Nofrete – skaistumam un veselībai March 23, 2017

sejas tīrīšana salonā Nofrete

Skaista, veselīga un mirdzoša sejas āda ir katras sievietes sapnis. Tas realizējams, ja ir iekšējā harmonija, veselīgs uzturs, pietiekošs izdzertā ūdens daudzums un ne mazāk svarīgi, pareizi veikta sejas tīrīšana. Sejas tīrīšana salonā Nofrete ne tikai palīdzēs izskatīties labāk, bet arī atpūsties no ikdienas stresa, skriešana, bērnu un priekšnieka klaigām. Ja mēdz teikt, ka acis ir cilvēka dvēseles spogulis, tad seja viennozīmīgi ir  visa ķermeņa spogulis, kurā ieskatoties var redzēt, cik nogurusi, atpūties, laimīga esi!

Sejas tīrīšana nav tikai estētiskā skaistuma uzlabošanai, bieži vien tā jāizmanto arī veselības uzlabošanai, piemēram, aknes gadījumā. Mūsdienās pieejami visdažādākie sejas tīrīšanas veidi, lai katrai sievietei individuālu varētu noteikt piemērotāko procedūru. Tikpat nozīmīgi seju tīrīt būtu arī vīriešiem, kas bieži vien maldīgi uztver to tikai par sievietēm nepieciešamu procedūru.

Kā tikt galā ar pinnēm

Salona Nofrete profesionālais personāls palīdzēs cīnīties ar tik aktuālo piņņu problēmu, kas ir viens no biežākajiem sejas tīrīšanas iemesliem. Tā kā Noferete ir mūsdienīgs un inovatīvs skaistumkopšanas salons, piņņuu ārstēšanai jau sen nepielieto aizvēsturiskās sejas tīrīšanas metodes, kad ādu tvaicēja 15 līdz 20 minūtes to spaidot, atbrīvoja no pinnēm.

 Šādā veidā maigā sejas āda tika samocīta un ieguva drīzāk neestētisku izskatu uz ilgu laiku nevis izskatījās attīrīta. Ir kosmetologi, kas šo metodi izmanto joprojām, tāpēc salona Nofrete meistares iesaka rūpīgi izvēlēties kosmētiķi. Kā zināms, pinnes nav ieteicams sildīt, jo tas var pastiprināt iekaisuma procesu, kā arī karstie tvaiki nav labvēlīgi jutīgai ādai, jo  traumē asins kapilārus.

Jaunas metodes piņņu atvēršanai- pīlings

Mūsdienās progresīvi domājoši skaistumkopšanas saloni izmanto jaunas un efektīvas metodes, lai cīnītos ar izplatītāko ādas problēmu. Lai paplašinātu ādas poras un attīrītu ādu, izmanto dažādas  pīlinga procedūras, pēc kurām āda nebūs apsārtusi un pleķaina.  Papildus šīs metodes sniedz ādu savelkošu un limfodrenējošu iedarbību, ne tikai attīrīrot, bet arī mitrinot. Pozitīvi, jo pēc šīm procedūrām āda izskatās estētiski pievilcīga un svaiga.

Sejas tīrīšanas process 

Sejas tīrīšanas procedūras sākumā lieto efektīvus un dziļas iedarbības aktīvos līdzekļus, kas paredzēti, lai attīrītu ādu, atvērtu poras un sagatavotu ādu tālākai darbībai. Pozitīvi ir tas, ka mehāniskā iedarbība ir minimizēta. Individuāli izvērtējot katra klienta ādas stāvokli, Nofrete salona meistares piedāvās enzīma maskas, kuras iemasē ar otiņām vai pastiprina to iedarbību, aktivizējot zem infrasarkanās lampas, jo to iedarbību pastiprina mitrums un siltums. Tālāk seko pīlinga procedūra.

Atkarībā no ādas stāvokļa un tipa tiek piedāvātas dažādas ādas tīrīšanas metodes, piemēram:

  • mehāniskie, enzīmu bioloģiskie pīlingi, kurus iemasē ar rokām vai ar otiņu; brasāžas sukas palīdzību;
  • AHA (augļskābes) vai ķīmiskos pīlingi;
  • vakuumtīrīšana vai ultraskaņu, kad ādā ievadītie produkti tiek aktivizēti, papildus ar ultraskaņas “lāpstiņu” noņemot ādas virsējo raga kārtiņu.

Ikvienu no iepriekš minētājām pīlinga procedūrām pabeidz ar masku, kā arī ar masāžas kustībām uzklāj nomierinošu un mitrinošu krēmu.

AHA pīlingu priekšrocības

Sejas tīrīšana ar AHA jeb augļskābju pīlingu, nozīmē mazāku  koncentrāciju,  kā ķīmiskajiem pīlingiem, tāpēc šos pīlingus kosmetologs var izmantot visiem ādas tipiem.  Ķīmisko pīlingu sejas tīrīšanai izmanto  specifisku ādas problēmu novēršanas gadījumā vairāk kā ārstniecisku metodi, ko veic speciāli apmācīti, augsti kvalificēti speciālisti, sekojot dermatologa norādījumiem. Vairākas Nofrete meistares ir ieguvušas medicīnisko izglītību, kas ļauj atbrīvoties no pinnēm ātrāk un efektīvāk, jo speciāli nav jāapmeklē dermatologs.

Kas jāievēro pēc sejas tīrīšanas procedūras

Tā kā sejas tīrīšana padara ādu jūtīgu, noteikti nav ieteicams atrasties ultravioleto staru ietekmē, saulē vai solārijā.  Tāpēc labāk AHA un ķīmiskos pīlingus vēlams veikt vakarā un pēc tam lietot krēmus ar saules spēcīgu aizsargfaktoru, pretējā gadījumā var “iedzīvoties” pigmenta plankumos. Noteikti jāmācās kopt sejas ādu un reizi nedēļā mājas apstākļos var uzlikt speciālu masku, kas palīdzēs sejas ādu padarīt veselīgāku. Nofrete kosmetoloģes konsultāciju laikā pastāstīs visu nepieciešamo informāciju par sejas tīrīšanu  mājas apstākļos.

Salons Nofrete – Senās Ēģiptes vēsmas Rīgā

Salons Nofrete Emīla Melngaiļa ielā 5, Rīgā savas klientes iepriecina jau vairāk kā 10 gadus. Zvanot 67812778 vai rakstot nofrete@nofrete.lv iespējams saņemt visu nepieciešamo informāciju gan par sejas tīrīšanu, gan citām sejas un ķermeņa kopšanas procedūrām. Tas ir lielisks veids, kā sev pašai pateikt “paldies” un uzlabot ne tikai savu, bet arī ģimenes locekļu un apkārtējo ikdienu, jo ikviena sieviete, kas pati uzņēmusi pozitīvo enerģiju, spēj to dubultā atdot apkārtējiem!

Sāc ar sejas tīrīšanu un sagaidi pavasari ar jauneklīgāku, svaigāku un mirdzošāku sejas ādu! Tu to esi pelnījusi!