webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Serveri. April 23, 2014

garmtech.lv hostingsKad esat nolēmis sava biznesa darbības sfēru paplašināt vai reklamēt savus pakalpojumus nedaudz plašākā mērogā, nepietiks tikai ar reklāmas aģentūru pakalpojumiem. Visefektīgākais veids, kā salīdzinoši lēti un bez liekiem uztraukumiem paziņot plašākai sabiedrībai par savu eksistenci, ir mājas lapas izveidošana un palaišana globālajā tīmeklī. Lapas izveidošanu un uzturēšanu iesakām uzticēt profesionālām IT kompānijām, kas nodrošina visus līdzekļus, lai lapa funkcionētu atbilstoši vajadzībām, būtu pieejama nepārtraukti un tās darbībā nerastos traucējumi, kas varētu novest pie tā, ka lapa nav funkcionēt spējīga un viss ieguldītais laiks un nauda ir izmesti vējā.

Kas ir serveri?

Vienkāršākiem vārdiem sakot – serveris ir vieta, kur tik glabātas mājas lapas. Server var uztaisīt arī pats, taču visbiežāk interneta vietņu īpašnieki izmanto servera nomas piedāvājumus, jo pašrocīgi izveidot serveri, ja no programmēšanas un mājas lapu uzturēšanas īstas saprašanas nav. Serveri iedalās divās daļās – serveri kā aparatūra un serveri kā programmatūra. Ņemot vērā to, ka aparatūras serveri nodrošina mājas lapu darbību 24 stundas diennaktī visu cauru gadu, tad jārūpējas arī par to, lai šī iekārtas spētu pienācīgi funkcionēt un būtu drošas, lai informācija ko tās glabā, nenonāktu nelabvēļu rokās. Serveri iedalās arī pēc resursiem – resursu palielināšanai un resursu samazināšanai.

Apskaties Garmtech.lv hostinga piedāvājumu – http://www.garmtech.lv/lv/hosting/

Kas piedāvā serveru nomu?

Serveru nomu Latvijā piedāvā daudz IT kompānijas, taču viena no populārākajām ir Garm Technologies, kas savus pakalpojumus Latvijā un arī Baltijas valstīs piedāvā jau no 2001. gada, kad interneta tehnoloģijas vēl nebija tik attīstītas un par interneta lietošanu mājas apstākļos varēja tikai sapņot. Šo gadu gaitā, Garm Technologies pakalpojumus, kas saistīti ar serveru nomu un hostingu, izmanto jau vairāk kā 5000 klientu, kas ir apmierināti ar uzņēmuma sniegto servisu. Garm Technologies piedāvā serveru nomu un serveru izvietošanas pakalpojumu, lai Jūsu mājas lapa vienmēr darbotos bez liekas aizķeršanās un būtu pieejama apskatei visu diennakti, visa gada garumā, bez būtiskiem pārtraukumiem. Serveru uzstādīšanu uzņēmums piedāvā bez maksas.


Categories: Jaunumi