webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Sētas pie speciālistiem – Tvora.lv June 30, 2014

žogs mājai tvora.lvKvalitatīvi un pareizi montēti žogi un sētas rada ne vien drošības sajūtu un norobežo Jūsu teritoriju no citu acīm, bet arī sniedz omulības un privātās telpas gaisotni. Viss, kas nepieciešams – ir jāsagādā profesionālu žogu no nozares speciālistiem. Latvijā speciālisti šajā jomā ir uzņēmums SIA “Tvora”. Kompānija piedāvā šāda veida pakalpojumus: *žogu projektēšana un izmaksu kalkulācija pēc klienta uzrādītajiem teritorijas izmēriem; *iegādātās žoga sistēmas nogādāšana uz pircēja sniegto adresi Latvijā; *ieteikumu sniegšana žogu montāžas risinājumiem.

Viens no populārākajiem žogu risinājumiem – metāla žogi. Metāla žogus plaši izmanto gan pilsētās, gan arī lauku apvidū privātmājas teritorijas norobežošanai. SIA “Tvora” ražotās metāla žogu sistēmas liksies piemērotas vairumam modernu arhitektūras ēku un ne tikai. Metāla žogus parasti var piemērot atšķirīga veida reljefam, kas padara tos tik universālus. Jebkuri firmas ražotie metāla žogi, to elementi un materiāli ir teicamas kvalitātes. SIA “Tvora” piedāvājumā pieejai metāla žogi, veidoti no 20x20mm, 25x25mm, 60x40mm vai 80x20mm profiliem.

Lai žogi būtu izturīgi un kalpotu ilgu laiku, ir obligāti kvalitatīvi, meistarīgi ievietoti žogu stabi. Metāla žoga stabi ir visplašāk izmantotie no stabu veidiem, jo tie ir diezgan izturīgi, tos ir viegli uzstādīt, kā arī pavisam ērti var piemērot nepieciešamo izmēru un un stilu. SIA “Tvora” piedāvā četrkantainīgus, apaļas formas, kā arī ovālus žogu stabus atšķirīgos izmēros. Žogu stabi var būt ar dažāda veida, speciālu pārklājumu. GALFAN – tas ir pretkorozijas pārklājums, kas kalpo 3 reizes ilgāk nekā parasts karstais cinkojums.

Ja teritoriju nepieciešams īslaicīgi norobežot, piemērots variants ir mobīlie žogi, kas ir ātri un ērti uzstādāmi ikvienā vietā. Mobīlie žogi ir labākais variants teritorijām, kurās norisinās būvdarbi, pasākumi, ēku remontdarbi u.tml. Ja mobīlie žogi ir lietoti cilvēku plūsmas regulēšanai, tad ir ļoti svarīgi, lai žogi būtu salikti kvalitatīvi un tie būtu izturīgi, spējot izturēt gan vēju, gan nokrišņus. Tvora mobilo žogu komplektā ietilpst: peciāls žoga siets, cinkots tērauda rāmis un savienojumi, betona pamats žoga uzstādīšanai.

Sīkāk ar SIA “Tvora” sniegtajiem produktiem iespējams iepazīties viņu mājas lapā www.tvora.lv. Turpat atrodama arī kompānijas kontaktinformācija.


Categories: Uncategorized