webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

SĒTU RISINĀJUMI – PIEDĀVĀ TVORA.LV March 8, 2014

tvora.lv žogi, sētas, vārtiUAB “Tvora” firma klientiem piedāvā īpašuma vajadzībām sētas, ko piemērot ikkatras teritorijas un jūsu īpašuma prasībām. Ielūkojieties uzņēmuma mājaslapā Tvora.lv. Moderni un klasiski žogu risinājumi, kuri jūsu teritoriju pasargās no svešiem skatiem un sniegs drošības sajūtu.

Uzņēmuma “Tvora” ( http://tvora.lv/ ) speciālisti piedāvā dažāda veida žogu izveidošanu un ierīkošanu.

– Skandināvu stila akmens žogi ir masīvi, un tos varēs izveidot gan paneļu veidā, gan kolonnu vai atbalsta sienas veidā metāla vai koka sētai.

– Metāla žogu veidošanā tiek lietoti cinkota pārklājuma metāla profili, kas garantē sētai ilgu kalpošanas laiku.

– Koka žogs privātmājai, klusā rajona birojam, izglītības iestādēm u.c. no kvalitatīvas koksnes . Izraugoties šo variantu, jūs varēsiet izraudzīties dēlīšu pozīciju – vertikālā vai horizontālā pozīcijā.

Tvora.lv žogu piedāvājumā atradīsiet arī plastmasas veida sētas, kas ir analogs risinājums klasiskajiem koka žogiem. Bet tās ir vienkāršāk kopjamas un to kalpošanas laiks var būt arī 50 gadus. Paneļtipa, noapaļoti žogi u.c. modeļu PVC žogu formas, ko uzņēmuma eksperti pielāgos atbilstoši jūsu prasībām. Pagaidu žogam varat pasūtīt metinātu sieta žogu, ko vēlāk jūs varat apzaļumos vai apstādīt ar vīteņaugiem.

UAB “Tvora” ir specializējies ne tikai teritorijas žogu veidošanā, bet arī vairāku vārtu sistēmu izveidošanā un uzstādīšanā. Koka vai metālu konstrukciju bīdāmie, veramie, automātiskie vārti un vārtiņi pēc individuāliem klientu pasūtījumiem. Ja ir radušās neskaidrības par jūsu īpašumam atbilstošāko risinājumu, sazinieties ar UAB Tvora speciālistiem, rakstot e-pastu uz info@tvora.lv vai zvanot pa telefonu 6 788 1043. Mēs jums varēsim piedāvāt!

 

 

 


Categories: Uncategorized