webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

SIA “PILSAKMENS” akmens apstrāde. November 3, 2014

pilsakmens.lv lvAkmenim par godu ir nosaukts vesels laikmets, kas nozīmē to, ka jau pirmatnējie cilvēki saprata šī materiāla plašo pielietojumu sadzīvē. Lai arī liekas, ka akmens ir auksts materiāls, kas līdz ar to nerada mājīguma sajūtu, varam teikt, ka šis apgalvojums ir pilnīgi aplams. To, kas tas ir gandrīz vai ideāls materiāls dzīvojamām telpām, noteikti apliecinās visi tie, kuru mājokļos ir atrodama akmens virsma, kāpnes vai mājai ir izveidota akmens fasāde. Protams, šis nav no tiem lētākajiem materiāliem nevienā no tā izpausmēm, bet viennozīmīgi ir tas – šis ir ieguldījums ilgtermiņā vistiešākajā mērā, jo akmens ir ārkārtīgi izturīgs materiāls un var kalpot paaudzēm ilgi.

Akmens fasādes.

Akmens ir viens no izturīgākajiem materiāliem, no kuriem tiek veidotas ēku fasādes. Vēl viens aspekts, kas noteikti runās par labu šim apdares veidam, ir tā prestižs. Tas izskatās cēli, tas nemaz neizskatās lēti un tajā pašā laikā ir ļoti praktisks materiāls, kas nezaudē savu eleganci. Jau pirms mūsu ēras akmens bija izplatītākais celtniecības materiāls, un Ēģiptes piramīdas ir viens no lieliskākajiem piemēriem, ja tiek runāts par akmeni un tā izturību. SIA „PILSAKMENS” piedāvā arī dažādus apstrādes veidus, piemēram, pulēšanu, slīpēšanu, bučardēšanu, dedzināšanu, antiķēšanu, kā arī apstrādi ar smilšu strūklu.

Akmens virtuves virsmas  – Pilsakmens.lv

Akmens kāpnes.

Vēlaties izturīgas kāpnes, kas kalpos gadu desmitiem? Izmantojiet SIA „PILSAKMENS” piedāvātās iespējas kāpņu veidošanā. Viens no izturīgākajiem materiāliem kāpņu veidošanai gan ārpus telpām, gan iekštelpās, ir granīts. Varētu šķist, ka granīts nav pārāk piemērots kāpnēm dzīvojamās telpās, taču šis uzskats ir aplams. Akmens kāpnes ne tikai izskatās celi, bet ir ļoti izturīgas, kas ir svarīgs nosacījums daudziem. Tas ir ilgtermiņa ieguldījums, kas garantē to, ka kāpnes kalpos paaudzēm ilgi. Koka kāpnes var ātri nolietoties, čīkstēt, tajās var iemesties dažādi kaitēkļi un galu galā, tās var sākt pūt. Rezultātā koka kāpņu uzturēšanas izmaksas būs lielākas nekā akmens kāpņu izgatavošana un uzstadīšana.


Categories: Uncategorized