webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Svaigāko ziņu portāls – Focus.lv March 18, 2014

interneta ziņu portāls - focus.lvZiņas internetā mūsdienās ir labākais un efektīvākais veids, kā uzzināt aktuālos jaunumus valstī un pasaulē. Iedzīvotāju informēšanai Latvijā ir atvēries unikāls ziņu portāls Focus.lv.

Focus.lv ir jauns ziņu portāls, kur iespējams izlasīt par visu aktuālo Latvijā un pasaulē no pilnīgi neatkarīga redzes punkta. Ziņas iespējams lasīt kā valsts, gan krievu valodās. Portāla uzdevums ir vērst uzmanību tikai uz nozīmīgāko jaunumu vēstīšanu, gluži kā “fokuss”, kas organizē ziņas un nodod auditorijai tikai to svaigāko saturu. Šī iemesla dēļ portāla nosaukums ir cēlies no vārda “fokuss”, jeb lēcas, kas akcentē uzmanību tikai uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mēdzat lasīt ikdienas ziņas online, portālā Focus.lv varat atrast daudz noderīgu jaunumu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz eiro ieviešanai Latvijā ir palikušas vairs tikai nedaudz ilgāk kā 2 nedēļas.  Ikvienam tiek izteikts aicinājums, lai viņi jau tagad parūpējas par skaidras naudas apmaiņu, jo tas varētu aiztaupīt laiku atrodoties rindās un nomainot latus pret eiro bankās. No 2014.gada, janvārī vēl varēs maksāt latu valūtā, bet skaidro valūtu latos visērtāk ir samainīt tieši tagad vai pārskaitīt to uz bankas kontu, kur tā tiks konvertēta eiro valūtā automātiski.  Daudz aktuālas informācijas par to kā tiks veikta eiro ieviešana iespējams uzzināt portālā Focus.lv tieši šai informācijai atvēlētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

Zolitūdes traģēdija, kad iebrūkam lielveikala Maxima jumta konstrukcijai bojā gāja 54 cilvēki, ir viena no lielākajām traģēdijām valstī kopš Latvijas neatkarības laikiem. 21.novembrī notikusī traģēdija vēl arvien nav un arī netiks aizmirsta, jo tiek aktīvi strādāts pie tā, lai noskaidrotu visas traģēdijā līdzatbildīgās personas un lai vairs nekad nekas tik absurds vairs neatkārtotos. Par to kā norit izmeklēšanas gaita un kas jauns ir atklāts iespējams uzzināt ziņu portālā Focus.lv.

 


Categories: Finanses