webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Tādi skaistumkopšanas saloni kā Noferte ir Senās Ēģiptes valdzinājums. April 16, 2016

Senā Ēģipte – skaistumkopšanas šūpulis. 

Acu kontūru iezīmēšana, parūkas, epilācija, nagu lakas, krēmi, smaržas. Šie un vēl daudzi citi skaistumkopšanas līdzekļi un procedūras nāk no tik ļoti zināmās un varenās kultūras – Senās Ēģiptes. Meistari pirms tūkstošiem gadu radīja pamatu visai mūsdienu kosmetoloģijas un skaistumkopšanas salonu videi. 

Sākotnēji skaistumkopšanas līdzekļus varēja atļauties lietot tikai priesteri un augstmaņi. Tomēr pamazām kosmētika kļuva pieejamāka visiem un mūsdienās ikviens var uzlabot savu ādas stāvokli un pašsajūtu. Tieši Senās Ēģiptes gudrības ir pamatā profesionāļiem, kas strādā skaistumkopšanas salonos.

Rūpes par to, kā cilvēks izskatās, senajā civilizācijā bija prioritāras, pat līdz līmenim, kad grima uzklāšana kļuva līdzvērtīga mākslai. Lai spētu nodrošināt augstāko kvalitāti, šīs procedūras veica speciāli apmācīti profesionāļi, tieši tāpat kā mūsdienās mēs savu skaistumu un labsajūtu uzticam manikīra meistariem, vizāžistiem, frizieriem.

Salons Noferte – mirklis sev. 

Rīgā ir ļoti daudz skaistumkopšanas salonu, kas piedāvā savus pakalpojumus, tomēr kā atrast sev piemērotāko? Tādi skaistumkopšanas saloni kā Noferte E. Melngaiļa ielā 5, piedāvā īstenu un Senās Ēģiptes cienīgu sevis lutināšanu un atmosfēru. Jau 15 gadus klienti ir apmierināti ar daudzpusīgajām ķermeņa un sejas procedūrām, kas sniedz labāko – harmoniju, pozitīvismu un iekšējo starojumu. Tikai iekšēji starojoša sieviete var starot arī ārēji.

Lai attīrītu ādu, senie ēģiptieši izmantoja tādas dabas bagātības kā auglīgās Nīlas dūņas, smiltis, arī pumeku, krītu, sīpolu pelnus. Pasaulē ikviena sieviete zina, kas ir Kleopatras vannas, ko izmantoja ādas jaunavīguma un svaiguma saglabāšanai, kā arī gaišuma noturēšanai. Tas bija arī labs veids, kā atpūtināt un pabarot ādu pēc saules spēcīgās ietekmes.

Skaistumkopšanas salonā Noferte piedāvā dažādas masāžas, kas tikpat spēcīgi atslābinās ķermeni un dāvās endorfīnu uzlidojumu. Tāpat dažāda veida ietīšanas procedūras, kas apvienojot ēģiptiešu gudrības ar mūsdienu zināšanām sniegs vēl labākus rezultātus.

 Arī ķermeņa epilācijas procedūras nāk no senās Ēģiptes, jo gludu un maigu ķermeni uzskatīja par ideāli. Lielais apmatojums tika rūpīgi noņemts, tieši tāpat kā to darām mēs šodien. Noferte katra gaumei piedāvā gan epilāciju, gan vaksāciju, gan fotoepilāciju.

Izejot no salona, iespējams, spogulī, nepazīsiet savu seju. Tā kļūs mirdzošāka, gludāka un patiesi seno ēģiptiešu cienīga. Sākot ar tīrīšanu, sejas masāžu, maskām, skaistuma injekcijām, beidzot ar permanento make-up un dievīgi garām skropstām, Noferte meistari liks just savu iekšējo spēku un enerģiju.

Atliek tikai piezvanīt!

Lai izjustu Senās Ēģiptes baudu savā ķermenī – sākot no sejas līdz pat pirkstu galiņiem, zvani 27292200 vai 26827243 un piesakies vizītei. Palutini sevi! Sevišķām rūpēm par labsajūtu piedāvājam arī apsargājamu autostāvvietu.