webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Tālmācības vidusskola – vidusskola internetā June 7, 2015

vidusskola internetaIkviens skolēns pēc pamatskolas izlaiduma ir liela un izšķiroša lēmuma priekšā – vai un kur mācīties tālāk? Vidusskola, vakara vidusskola vai kāda no arodskolām? Taču nereti jaunieši pieņem lēmumu neizvēlēties nevienu no šīm izglītības iestādēm, bet gan pārtraukt savu mācību procesu.

Iemesli, kādēļ jaunieši neizvēlas turpināt mācības ir dažādi – uzskats, ka izglītība nav nepieciešama, grūtības mācībās un iekļaušanās kolektīvā, vēlme vai vajadzība uzsākt darba attiecības, grūtniecība un bērnu audzināšana, kā arī citi šķēršļi, kas liedz jauniešiem dienu dienā atrasties skolas skolā.

Ko darīt, ja tradicionālās dienas vai vakara vidusskolas nav pielāgojamas savam ikdienas ritmam, bet vēlme mācīties un iegūt vidusskolas atestātu ir liela? Risinājums šādās situācijās – tālmācības vidusskola – vidusskola internetā!

Tālmācība Latvijā kļūst arvien izplatītāka, ļaujot ikvienam iegūt vidusskolas izglītību pēc iespējas ērtākā veidā! Mācības tālmācībā tiek organizētas attālināti – internetā. Tālmācībā ir iespējams mācīties jebkurā vecumā un no jebkuras atrašanās vietas Latvijā vai citur pasaulē, kur vien pieejams interneta pieslēgums datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī.

Privātā Tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” saviem skolēniem piedāvā apgūt vispārējo vidējās izglītības programmu, mācoties internetā. Skolēniem tiek piedāvāta ērti lietojama e-vide, kur pieejami visi mācību procesā nepieciešamie materiāli, video lekcijas, norisinās saziņa ar izglītības iestādi, kā arī tiek pildīti un iesniegti pārbaudes darbi. Vidusskola saviem skolēniem nodrošina arī klātienes konsultācijas, kuras apmeklējot, iespējams nostiprināt apgūto mācību vielu kopā ar skolotājiem un citiem skolēniem.

Pieteikties mācībām Privātās Tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola” ir iespējams jebkurā gada laikā, negaidot brīdi, kad tiks uzsākts jauns mācību semestris. Turklāt, lai pieteiktos mācībām, nav obligāta nepieciešamība ierasties izglītības iestādē – to var izdarīt arī attālināti.

Tālmācības programma un iespēja mācīties internetā nav bezmaksas. Privātās Tālmācības vidusskolā “Mana vidusskola” viens mācību gads izmaksās 300 eiro – šo mācību maksu ir iespējams dalīt vairākos maksājumos, sastādot atmaksas grafiku, kas piemērots skolēna finansiālajām iespējām.

Privātās Tālmācības vidusskola “Mana vidusskola” piedāvā plašu sociālā atbalsta programmu, kas no mācību maksas simtprocentīgi atbrīvo bērnus no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, bez vecāku gādības palikušos bērnus, daudzbērnu ģimenes, ģimenes ar bērnu līdz divu gadu vecumam un grūtnieces.