webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Texobloc bloki March 15, 2014

texoblocBūvmateriālu interneta veikalā vari atrast kvalitatīvus celtniecības materiālus par ļoti izdevīgām cenām. Interneta veikalā var ne tikai izpētīt preces tehniskās īpašības un iespējamos izmērus, daudzumu, bet arī ērti pasūtīt tiešsaistes formā. Būvmateriālu veikals dod iespēju nopirktos materiālus piegādāt uz mājām piegādāt uz objektu, ietaupot tava laika resursus. Lode, Aeroc, Knauf un citu preču zīmju būvniecības materiāli par ļoti izdevīgām cenām lielā klāstā.

Fibo, Aeroc, Texoblock celtniecības bloki

Prof.lv būvmateriālu e-veikala produktu piedāvājumā būvniecības bloki, kurus ir iespējams izmantot ēkas nesošo konstrukciju veidošanā. Interneta veikala katalogā ir iespējams sameklēt Roclite, Aeroc un citu būvmateriālu ražotāju gāzbetona blokus ar efektīgām siltumizolācijas un skaņas izolācijas īpašībām, arīdzan Fibo keramzīta bloki, kuri ir vieni no iecienītākajiem sienu mūra materiāliem. Fibo keramzīta celtniecības bloki ir uguns un mitrumizturīgi, ātri un viegli apstrādājami, ekoloģiski tīri un pakļaujas spiedei, neraugoties uz bloku materiāla vieglumu.Tavai izvēlei arī bloki, kuru materiāla struktūra līdzīga bišu kārēm – teicami absorbē skaņas izplatīšanos un blokus lieto boulingu, kinoteātru celtniecībā.

Ģipškartona plātnes no Knauf un Norgips ražotājiem

Lai remonts būtu kvalitatīvs un ar ilgu kalpošanas laiku, pērc pasaulē zināmu preču zīmju būvmateriālus. Prof.lv katalogā ieraudzīsi Knauf, Norgips ģipškartonu un tā konstrukciju stiprinājums.Prof.lv veikala mājaslapā var piemeklēt reģipša plāksnes un to savienojumus no Knauf un Norgips ražotājiem. Par piemēru, mitrumizturīgais ģipškartons griestu un iekšējo sienu apdarei. Ļoti labi piemērots vannasistabām, dušas telpām, pirts un citu telpu remontiem, tādēļ ka ir augsts mitruma līmenis. Iekštelpu un griestu apšūšanai ir iespējams izmantot standarta reģipsis, ar ko var ietaupīt naudumājas šķērssienu konstrukciju radīšanā. Šis ir teicams celtniecības materiāls ar ilgu ekspluatācijas laiku, kurš vairāk piemērots nelieliem remontiemun sarežģītām rekonstrukcijām. Telpās, kurās ir nepieciešama augsta ugunsizturība, ļoti ieteicams izmantot ugunsizturīgo ģipškartonu no Knauf, Norgips. Tas nosaka, ka šādu ģipškartonu no Norgips un Knauf droši var izmantot telpās, kur ieplānots krāsns un dūmvads, ar malku kurināma pirts vai katlu māja. Reģipsis ar augstām ugunizturības īpašībām ir ar uguni slāpējošām daļiņām, kuras uguns nelaimes gadījumā var aizsargāt īpašumu no tālākās uguns izplatības. Būvniecības preču izvēlē arīpretvēja ģipškartons, kuru izmanto vēja un siltumizolācijas aizsardzībām tieši ēku ārsienu izbūvē. Blīvās apšuvuma plātnes samazina siltuma zudumus.

Būvmateriāli telpu un ēku remontdarbiem

Esi ieplānojis mājoklī veikt remontu? Lai ieekonomētu savu laiku, braukājot pa visādiem būvniecības veikaliem, meklējot kvalitatīvus būvniecības materiālus par ļoti labu cenu, ieskaties Prof.lv būvmateriālu interneta veikalā. Tur tu atradīsi visu vajadzīgo remontam, ēkas atjaunošanai, turklāt arī dažādus piederumus dārzam un mājai. Prof.lv plašā sortimentā būvniecības materiāli – siltumizolācijas materiāli kā putuplasts, akmens vate, fasādes vate u.c., ģipškartons un ta savienojumu elementi u.c. būvmateriāli Prof.lv klāstā.

Būvniecības bloki no Texoblock, Aeroc, Fibo u.c.

Nesošo konstrukciju veidošanā galvenokārt tiek izmantoti būvniecības bloki. Prof.lv būvniecībasveikals klientiem piedāvā izdevīgas cenas un spēj nodrošināt celtniecības preču piegādes iespējas visā Latvijas teritorijā. Būvmateriālu katalogā vari sameklēt keramzīta blokus no Fibo un Keraterm no Lode ražotājiem. Keramzīta blokus lieto kā sienu mūra materiālu, jo tiem ir liela stiprība, laba skaņas izolācija, tos ir viegli apstrādāt. Blokus izmanto celtniecībā gan zem, gan virs zemes līmeņa. Ēku būvniecībā gāzbetona blokus Aeroc, Roclite u.c., ir iespējams realizēt augstus energoefektivitātes rādītājus. Tālab tos bieži praktizē ārsienu nesošām konstrukcijām kā aizpildījumu daudzdzīvokļu namu un privātmāju būvniecībā. Izvēloties atbilstošāko sienu konstrukciju būvmateriālu, var ieekonomēt ilgā laika posmā.

Pasūti labas kvalitātes būvniecības materiālus – ģipškartons no Knauf, Norgips

Būvniecības materiālu preču katalogā izdevīgas cenas Norgips un Knauf reģipšiem. Katram produktam ietverta informācija par konkrētā materiāla īpašībām, izmēriem u.c. parametriem.Piedāvājumā Knauf un Norgipsstandarta ģipškartonsar . Tas ir paredzēts iekštelpām un to var izmantot kā starpsienu un sienu, tā arī griestu apdareiNorgips un Knauf mitrumizturīgajām reģipša plāksnēm ārējā virsma ir mitrumizturīga, kas paredz to lietot pirtīs, saunās, vannasistabās u.c. telpās, kur ir augsts mitruma līmenis. Plāksnes sastāvā esošais materiāls kavē mitruma uzsūkšanos procesu, tāpēc tai ir lielāka pretestība pret pelējuma sēnītēm.  Telpās, kurās vajadzīga papildus ugunsdrošībā, ir iespējams izmantot Norgips un Knauf ģipškartonu arugunsizturības īpašībām. Tā plākšņu sastāvā ir stiklašķiedras un uguni slāpējošas vielas piedevas un kas atļauj to izmantot sienu, kolonnu, griestu izbūvei, nodrošinotpapildus drošību uguns nelaimes gadījumā. Šāds reģipsis ir atbilstošs sienām un griestiem pie krāsnīm un kamīniem, dūmvadiem u.c. Knauf un Norgips pretvēja ģipškartons domāts namu ārējo sienu pretvēja aizsardzībai, kā arī iespējamo siltuma zudumu samazināšanai.Blīvās apšuvumaplāksnes aiztur sienu konstrukcijas no ārpuses no vēja ietekmes, kas nozīmē minimalizēt potenciālos siltuma zudumus. Namu celtniecībā, kas ir pakļautas stipriem triecieniem, kā piemēram, deju klubi, skolas un slimnīcas trepju telpas u.c., ļoti ieteicams lietot izturīgās reģipša plāksnes.


Categories: Uncategorized