webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

TŪRISMA UN ATPŪTAS PRECES, TO IEGĀDE LATVIJĀ March 26, 2014

velosipedi 220.lvIr pierādīts, ka fiziskās aktivitātes ļauj iegūt perfekto ķermeņa formu, bet arī atbrīvo laimes hormonu, kas dod pozitīvu enerģiju un dzīvesprieku. Perfekti atpūtināt prātu un atgūt enerģiju var arī ar tik vienkāršām un efektīvām metodēm kā izbraucienu ar velosipēdu vai dažu dienu atpūtu brīvā dabā. Mūsdienās gan velosipēdi, gan skrejriteņi, gan tūrisma preces nopērkamas par salīdzinoši zemu cenu, bet nepieciešamības gadījumā aprīkojumu var arī noīrēt, tādēļ baudīt āra aktivitātes ar kvalitatīvu aprīkojumu var katrs.

Latvijā dažāda vecuma cilvēku vidū plaši iecienīta ir velobraukšana. Pie šāda veida aktivitātēm var uzskaitīt arī  skrituļošanu – bērniem patīk gan izbraucieni ar skrituļslidām, bet neatpaliek arī skrejriteņi. Arī cenas velosipēdiem mūsdienās ir ļoti adekvātas. Atkarībā, piem., no velosipēda tipa (kalnu, šosejas, BMX jeb freestyle, tūrisma velosipēdi u.tml.) un braukšanas prasmēm, velosipēdu tirgū ir atšķirīgi modeļi gan profesionāliem velobraucējiem, gan tiem, kam braukšana ar velosipēdu ir vienkārši hobijs. Ja mērķis ir nobraukt vairākas sezonas un velosipēds Jums ir ilgtermiņa ieguldījums, ir vērts ieguldīt naudu kvalitatīva modeļa iegādei – tam būs kvalitatīvs rāmis un labākas kvalitātes detaļas, piem., dakšas, pārslēgi, gultņi u.c.

Vasaras sezonā atsākas tūrisma izbraucieni un vienkārši pārgājieni uz dažādiem interesantiem dabas objektiem. Tāpat kā ar velosipēdu, arī telts izvēle ir atkarīga no tai domātā mērķa. Teltis iedalās dažādām vajadzībām: kempingam, velobraucieniem, vienkāršiem pārgājiemiem u.tml. Tomēr jebkurā no gadījumiem ir svarīgi, lai telts audumam ir izturīga šķiedras struktūra un tā ir pietiekami liela un komfortabla. Nopietnam trekingam (pārgājienam) nav vēlams iegādāties lielveikala varianta teltis, jo tās nav paredzētas un diez vai izturēs nopietnas lietusgāzes vai vēju. Nakšņošanai zem klajas debess tomēr nepieciešams nodrošināties ar profesionālu tūrisma aprīkojumu arī paša ceļotāja drošības dēļ. Lai arī liekas, ka labas kvalitātes tūrisma piederumi mērāms simtos/tūkstošos eiro, tā gluži nav. Tie, kas plāno doties savā pirmajā vai jau ikgadējā pārgājienā bez šaubām novērtēs interneta veikala 220.lv daudzveidīgo tūrisma preču sortimentu.

Viens no zināmākajiem interneta veikaliem Latvijā 220.lv izceļas ar teicamu klientu apkalpošanu un daudzveidīgu kvalitatīvu preču sortimentu . Gandrīz katru dienu cilvēki var pasūtīt nepieciešamās preces par atlaides cenām, tajā skaitā arī preces tūrismam un atpūtai. Velosipēdi, skrejriteņi, bērnu rati, teltis, guļammaisi, laivas un daudz kas cits domāts pat prasīgākajiem lietotātājiem, jo pārsvarā dominē preces no slaveniem zīmoliem, kuru preču kvalitāti novērtē visā pasaulē. Draudzīgas cenas, lielas atlaides un ātrā klientu apkalpošana ir pamatā tam, kāpēc 220.lv iemantojis tik lielu pastāvīgu klientu loku, tāpēc, meklējot aprīkojumu vasaras aktivitātēm, ir vērts sekot līdzi veikala jaunumiem un akcijām.

 


Categories: Sports