webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Ūdens apgādes un siltumsūkņu sistēmas no dziļākajiem zemes slāņiem April 28, 2014

udensjums.lv siltumsukņu ievietošana 3Kvartāra zemes slānis, dolomīta slānis un smilšakmens – šādas ir zemes kārtas, no kā var iegūt ikdienas vajadzībām un uzturā izmantojamu dzeramo ūdeni. Veidojot dziļurbumu konkrētā zemes slānī, ūdens atbrīvojas no iežiem un spiediena dēļ cirkulē augšā. Ja tev mājoklī vajadzīga ūdens autonomā piegādes sistēma, uztici to Udensjums.lv speciālistiem. Attiecīgi atrašanās vietai tiks piemērots atbilstošākais risinājums .

Artēziskais urbums ir vispopulārākais ūdens saņemšanas veids, tai skaitā ideāls piemērots variants privātmājas, vasarnīcas u.c. dzeramā ūdens problēmu nokārtošanā.

Neizsīkstošas ūdens rezerves ar dziļurbuma ierīkošanu

Artēziskie – dziļurbumi ūdens pieveduma iekārtu ierīkošanai, kas īstenoti zemes pamatiežos. Ūdens ir brīvs no bakterioloģiskiem piemaisījumiem, līdz ar to tīrāks, kvalitatīvāks. Dziļurbuma ierīkošana tiek veikta ūdensnesoša horizonta dziļumā, kurā iestiprina bezsienu plastikāta, nerūsējošā tērauda vai tērauda caurules un filtra daļas. Dažās lokācijas vietās artēziskā urbuma ūdenī iespējams kaļķa un dzelzs piesātinājums, ko labi var atrisināt ar atbilstošu filtru montāžu.

SIA “Ground Water” speciālisti artēzisko urbumu uzmontēs pāris dienu laikā, kas atkarīgs no grunts sastāva, dziļurbuma dziļuma un konstrukciju specifikas (parasti līdz 10 dienām). Dziļurbums ir ieteicamākais risinājums ūdens apgādes sistēmas jautājumā, jo dziļurbumam ir lielāks kalpošanas laikaposms, nepārtraukta un gandrīz nebeidzama ūdens pienākšana. Lai gan izdevumi ir lielāki par citām alternatīvām  ūdens apgādes sistēmām, ilgā laika posmā nepārprotami atmaksāsies ieguldīt lielākas finanses.

Ja jums ir aktuāls arī ēkas apkures jautājums, apsveriet domu izvēlēties siltumsūkņu apkuri. Siltumsūkņu apkures sistēmas darbojas izmantojot zemes dzīļu siltumu un ir mūsdienīgs, ekoloģisks apkures veids.

 

 

 


Categories: Uncategorized