webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Udensjums.lv meistari- urbšanas darbi ar lielu pieredzi June 15, 2014

ūdens spicesSIA „Ground Water” nodarbojas ar servisa sniegšanu ūdens apgādes jautājumos. Ikviena padarītā darba kvalitāti garantē urbšanas profesionāļi ar uzkrātu pieredzi – ģeologs, kam ir atbilstoša izglītība un iepriekšējos darbos iegūta informācija par Latvijas grunts iežiem, kā arī mūsdienīgs tehniskais nodrošinājums. Sia “Ground Water” misija ir veicināt ikviena klienta individuālo projektu īstenošanu maksimāli ātri, kvalitatīvi un par draudzīgām izmaksām.  

SIA “Ground Water” piedāvā dziļurbumu izveidi, atjaunošanu un likvidāciju klientam nepieciešamajā objektā. Ar dziļurbumu iegūtais ūdens ir kvalitatīvāks nekā ūdens, ko iegūst no virsējiem zemes slāņiem, kur mēdz būt baktērijas. Īpaši aktuāla ir dziļurbumu ierīkošana lauku mājās. Tādējādi cilvēks ir neatkarīgs no visiem piedāvātās ūdens padeves, kas bieži vien nav kvalitatīva un nespēj nodrošināt ar labas kvalitātes ūdeni. Dziļurbuma akas priekšrocības ir tīrāks ūdens un tā vienmērīga padeve, salīdzinoši liels ūdens patēriņa nodrošinājums, ilgs urbuma mūžs un neizsmeļami ūdens krājumi. Dziļurbuma mūžš ir aptuveni no trīsdesmit līdz 60 gadiem, tādēļ pēc šī laika posma vajadzīga dziļurbumu tīrīšana. Dziļurbumu apkopi piedāvā arī Sia “Ground Water”. Dziļurbuma apkope jeb dziļurbumu tīrīšana parasti tiek veikta kā dziļurbuma remonts, to tīrot un atskalojot.

Gadījumos, ja klienta mājās, vasarnīcas, mazdārziņā vai kāda plašāka īpašuma pagalmā jau atrodas dziļurbums vai aka, gan arī tad, ja visi ūdens apgādes darbi ir jāplāno no paša sākuma,  Udensjums.lv speciālisti izdarīs to profesionāli un jums ērtā laikā! Ūdensjums.lv ūdensapgādes sistēmas izveide nozīmē:  * Objekta apsekošanu un izpēti; * Ierīkot dziļurbumu, pārbaudīt tā kvalitāti; * Pievienot dziļurbuma sūkni ūdens padevei no dziļurbuma; * Automātikas uzstādīšana ūdensapgādes sistēmas kontrolēšanai; * Ierīkot ūdens pievades tīklus. Ūdens apgādes sistēmas var ierīkot arī ārpus pilsētas, jo Udensjums.lv sniedz savus pakalpojumus ne tikai Rīgas, bet arī citu pilsētu apkaimēs. Ūdens apgādes sistēmas ierīkošana ir pamats ērtai sadzīvei, jo sniedz iespēju pievienot gan veļasmašīnu, gan uzstādīt ūdens boileri, gan visu cita veida tehniku, kurai vajadzības ūdens pieslēgums.  Ūdens spices izveide ir izdevīga, ja nav vajadzīgs liels ūdens daudzums un tas tiek izmantots tikai saimniecības darbos, vai urbums tiek izmantots ar pārtraukumiem, piemēram, tikai vasarā, uzzini vairāk mājaslapā- http://www.udensjums.lv/lv/pakalpojumi/spices-urbums-urbums-ar-sieta-filtru

Udensjums.lv pakalpojumos ietilpst arī ģeotermiskās apkures zondes jeb siltumsūkņu uzstādīšana. Ģeotermiskās zondes uzstādīšana ir pirmais solis, lai mājā izveidotu siltumsūkņu apkures sistēmu. Ir ļoti būtiski, ka darbs tiek paveikts kvalitatīvi un pareizi, jo tas ir visas sistēmas pamatā. Ģeotermisko zondi uzstāda vertikālā veidā, tieši augsnē un zonde nodrošina sūkņa avienojumu ar zemes enerģiju.  Iegūtais siltums no zondes tālāk cirkulē uz siltumsūkni un turpmākajā procesā nodrošina visas apkures sistēmas funkcijas – veic ēkas apkures, mājas grīdu un ūdens sildīšanu! Siltumsūkņi ir arī izdevīgi, jo samazina energopatēriņu par 75% salīdzinājumā ar citiem apkures veidiem.

Udensjums.lv speciālisti veiks ūdensapgādes sistēmas izveidi jūsu mājās un vienmēr ieteiks konkrētajam objektam reālo un labāko variantu!