webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Uzdāvini fotosesiju un iemūžiniet prieka pilnos mirkļus December 15, 2013

dāvanuserviss.lvKo pasniegt svētkos? Neskaitāmas idejas tavai izvēlei . Lai radītu pārsteigumu ar negaidītu dāvanu, nepieciešama iztēle un interesants dāvanas pasniegšanas forma. Ideju ģenerēšanai ieskaties interneta dāvanu portālā.Tur vari atrast oriģinālas un interesantas dāvanas kā sievietēm, tā vīriešiem:

Aktīvā atpūta un ceļojumi

Tas, kas allaž paliek spilgtā atmiņā, ir ekskursijas un kompānija, ar kuru ļoti labi pavadīts laiks. Vislabāk iepazīt tuviniekus vai kolēģus var, kopīgi dodoties ceļojumā. Nenogurdināmus cilvēkus var pārsteigt, piemēram, ar kartinga mašīnas vai traukšanos ar rallijmašīnu , atrakciju aviosimulatorā u.c. aktivitātēm.

Dāvana mierpilniem brīžiem

Burvīga relaksācija divatā brīvdienās ļaus aizmirst rutīnas veicināto apnikumu un kopā mīļi pavadīt dienas. Neparasti kursi šķitīs piemēroti praktiskiem un drosmīgiem cilvēkiem. Ikdienas jūsmīgo mirkļu radīšanai pietiek vien ar pārsteigumu un mīlestības.

dāvanu serviss.lv logo

Dāvanas svinībās visiem

Tuvojoties svētkiem, smelies idejas daudzveidīgajos dāvanu variantos. Relaksācija brīvdienās, izplānotas fotosesijas, kā arī karikatūras zīmējums būs aizraujoša dāvana jauniešiem un pārim. Oriģinālo dāvanu uzskaitījums ir izvērstāks, tāpēc nekavējies un veic plānotu lēmumu. Svētku sajūtu rada ne tikai gaisotne, bet arī apbrīnojamas un negaidītas dāvanas.

Uzdāvini svētkos dāvanu karti

Ja gadās, ka nespēj sameklēt atbilstošu dāvanu, iegādājies dāvanu karti. Lai gan var likties, ka tā ir banāla un bezpersoniska dāvana, tā dod iespēju pašam iegādāties sev kāroto. Dāvanā dāvanu karte ir lielisks veids kā negaidīti saviļņot skolu absolventus, meitu vai dēluun tuviniekus. Dāvanu karti var uzdāvināt piemeklētā aploksnē, tomēr pārsteigumu nodrošina māksliniecisks iesaiņojums.

Mīlošai sievai, rūpīgam opim, laipnajai omei, prātīgajiem bērniem un izpalīdzīgajiem kaimiņiem  – izvēlies noderīgu dāvanu!


Categories: Dāvanas