webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Vairs ne tikai uz ziņojumu dēļa – bezmaksas sludinājums June 20, 2016

Pēc sākotnējās definīcijas sludinājums ir jebkurš publisks rakstveida vai mutisks paziņojums, kas visbiežāk piedāvā kādu darījumu vai arī pasludina kādu faktu. Senos laikos tos nodeva no mutes mutē, vēlāk tos īpaši aktīvi izvietoja uz tiem paredzētiem ziņojumu dēļiem un laikrakstos, bet, lai arī šie veidi joprojām eksistē, ir pienācis 21. gadsimts, kas ar plaši pieejamo internetu visu ir apgriezis kājām gaisā, jo nu katrs var lasīt šīs īsās “pērk” vai “pārdod” ziņas un atrast sev vajadzīgo savā datorā, planšetē vai viedtālrunī.  

Kur man vislabāk izvietot savu sludinājumu?

Pastāv dažādi portāli, kuros cilvēks, kas vēlas ko pārdot, pirkt, izīrēt vai mainīt, var ievietot savu ziņojumu citiem. Iespējams, par šo pakalpojumu būs jāveic samaksa, kā arī tiks noteikts laiks, cik ilgi tas būs redzams portāla lietotājiem. Parasti šādi portāli nosaka ierobežojumus bezmaksas pakalpojumiem, un daudzas iespējas pieejamas tikai par maksu. Piemēram, zināmākajās latviešu saitēs eksistē ierobežots bezmaksas ierakstu daudzums vai veids, ko var ievietot bez maksas, tomēr, ja vēlies ievietot vairākus ierakstus, būs jāmaksā.

Vai kādreiz pienāks tāda diena, kad sludinājumu portāli būs bez maksas?

Protams, var jau mēģināt izlīdzēties ar ziņojumu dēļiem vai sociālajiem tīkliem, bet ne vienmēr pastāvēs garantija, ka ievietotā ziņa sasniegs tai paredzēto mērķa auditoriju. Turklāt nav nemaz tik viegli sekot līdzi visdažādākajās domubiedru, draugu un citās grupās notiekošajam – mūsdienu straujajā dzīves ritmā visam jānotiek ātri un efektīvi!

Tieši tādēļ šobrīd izveidota vietne, kur bezmaksas sludinājums nav nekāda nākotne, bet gan realitāte. Vēl jo vairāk, šāda iespēja nāk roku rokā kopā ar jaunākajām meklēšanas tehnoloģijām un ērti pārskatāmu dizainu, kuru būs grūti atrast daudzos portālos, kuros turklāt par vienkāršākajiem pakalpojumiem vēl nepieciešams maksāt.

Līdz ar to, tagad iespējams aizsniegt paredzēto mērķauditoriju un ziņot par:

  • Darba vakancēm
  • Elektronikas pārdošanu
  • Nekustamā īpašuma vai transporta pārdošanu

un vēl daudzām citām noderīgām kategorijām.

Ja jau mūsu vecāki un vecvecāki nemaksāja par sava ziņojuma izvietošanu uz dēļa ciema vai pilsētas centrā, tad kādēļ mūsdienās ļaut kādam iedzīvoties uz mūsu nepieciešamības pirkt, pārdod un mainīties ar precēm? Ne viss dzīvē ir bez maksas, bet ir dažas lietas, kurām tādām mūsdienās jābūt, un viena no tām ir mūsu iespēja apmainīties ar informāciju par mums svarīgo.


Categories: Uncategorized