webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Vakariņas mājās vai labā restorānā? December 24, 2015

Gardas un veselīgas vakariņas mīļoto cilvēku lokā ir lielisks dienas noslēgums. Vakara ēšanas paradumi katrā ģimenē ir atšķirīgi. Tas atkarīgs no daudziem faktoriem – aizņemtības, ģimenes locekļu skaita un vecuma, ienākumu līmeņa un arī nacionālās piederības, jo tā nes līdzi savas tradīcijas. Mūsu mājā vakariņas ir svarīga ēdienreize, jo tad abi ar vīru satiekamies un pārrunājam dienas notikumus, apspriežam tuvāko brīvdienu plānus. Mums vēl nav bērnu, jo gribam vispirms iegūt stabilu dzīves pamatu un tad domāt par ģimenes paplašināšanu.

Tāpēc šobrīd abi ļoti daudz strādājam, vakaros sanāk mājās atgriezties arvien vēlāk. Pēdējā laikā bijušas grūtības sagatavot svaigas un gardas vakariņas, jo ir jāpavada laiks veikalā un pēc tam virtuvē, bet tad jau ir gana vēls, lai vairs negribētos domāt par ēšanu. Tāpēc šajā dzīves periodā par labu alternatīvu steidzīgās un nogurdinošās dienās esam atzinuši vakariņas restorānā. Sarunājam pēc darba satikties restorānā un izbaudīt kopīgas vakariņas. Mums nav jādomā par gatavošanu, trauku novākšanu un mazgāšanu. Pēc tam varam doties mājās un kārtīgi atpūsties, lai atjaunotu spēkus nākamajai dienai.

Galdiņu vakariņām rezervējam ar GetTable.lv

vakariņas-restorānāTā kā pēdējos mēnešos vakariņas restorānā bija bieža parādība, sameklējām iespēju, kā šo procesu padarīt ērtāku un gūt no tā arī papildus labumu. Sākām izmantot galdiņu rezervēšanas sistēmu http://gettable.lv/ . Tajā bez maksas varējām rezervēt galdiņu lielākajā daļā Rīgas un Jūrmalas restorānu. Izvēle bija plaša un mūsu vajadzībām atbilstoša. Restorāna izvēli pārmaiņus veicām katrs, jo tā atstājām iespēju pārsteigt otru.

Katrs izveidojām savu GetTable profilu. Pirmajai rezervācijai katrs varējām saņemt 10% atlaidi rēķinam, bet Lojalitātes programmas ietvaros no katra rēķina 3% uzkrājām kā GetTable naudu, ko vēlāk varēs izmantot rēķina apmaksai. Restorānu rezervācija ar GetTable bija ātra un vienkārša. Rezervētie galdiņi vienmēr ir bijuši laicīgi sagatavoti. Tāpēc varam par šo rezervācijas sistēmu teikt tikai labus vārdus. Plašais restorānu saraksts, ar ko var iepazīties šajā vietne, ir mūs pamudinājis arī ļauties pārsteigumiem un doties uz tādiem restorāniem, kas īsti neatbilst mūsu ierasti apmeklētajām vietām. Bet visi šie mēģinājumi bijuši patīkami un garšīgu pāsteigumu pilni. Tāpēc turpinām iepazīt Rīgas un Jūrmalas restorānus ar GetTable palīdzību. Tā ir laba alternatīva vakariņām mājās vai reizēs, kad nevēlaties gatavot, bet gribat tikai izbaudīt maltīti.