webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Valstis, kurās visdārgāk iegādāties nekustamos īpašumus. August 14, 2016

kredītiDaudzas starptautiskas analītiskās kompānijas ik gadu steidz veidot savus reitingus un topus ar valstīm, kurās visdārgāk iegādāties nekustamos īpašumus. Rādītāji pastāvīgi mainās un dažādās aģentūrās var atšķirties. Taču starptautiskās kompānijas EVANS 2012.gadā veiktā pētījuma rezultāti informācijas avotos apskatāmi visdetalizētāk.

Pēc pētījuma datiem visdārgākie nekustamie īpašumi nopērkami attiecīgajās valstīs:

  • Anglija. Augstākā fiksētā cena par vienu kvadrātmetru sasniegusi 72 tūkstošus eiro. Šīs valsts dārgākie apartamenti Kensington Palace Gardens būs piemēroti visiem gribētājiem saskarties ar īstu karalisko dzīvi, jo kaimiņi būs tieši karaliskās ģimenes pārstāvji. Neliela ēka viktoriāņu laikmeta stilā izmaksās apmēram 200 miljonus dolāru. 2012.gadā visdārgākais pārdotais dzīvoklis Londonā maksāja 23 miljonus EUR, tā platība bija 320 kvadrātmetri.
  • Monako. Jāmin, ka Monako piešķirts visdārgākās Eiropas valsts statuss, tas ir saistīts ne tikai ar nekustamo īpašumu cenām. Pētījuma veikšanas laikā kvadrātmetra vērtība Monte – Karlo pilsētā sastādījusi 70 tūkstošus EUR. Visdārgākā Monako iela Princeses Greisas Avēnija nosaukta zināmās Holivudas aktrises, Monako princeses Greisas Kellijas vārdā. Četristabu dzīvokļa cena šajā palmu alejā būs vidēji 41 miljons dolāru, respektīvi, viens kvadrātmetrs izmaksās 190 tūkstošus dolāru. Lielākais šī dzīvokļa bonuss ir elpu aizraujošais skats, ko var vērot no attiecīgā īpašuma logiem. Tomēr tās nav vienīgās izmaksas, dzīvokļi pārdošanas brīdī vēl nav labiekārtoti. Arī te būs iespēja kā savus kaimiņus iepazīt prinčus, hercogus, miljardierus un sliktākajā gadījumā arī miljonārus.
  • Ķīna. Viena kvadrātmetra vērtība Honkongā sastāda 60 tūkstošus eiro. Visdārgākie īpašumi šajā pilsētā atrodami uz Severn Road No apartamentu logiem paveras skats uz visu biznesa centru, tā steigu un darbību. Tas izmaksās 121 tūkstoti dolāru kvadrātmetrā. Honkonga strauji un pārliecināti konkurē ar Londonu īpašumu cenās. Šanhajā par vienu miljonu dolāru var iegādāties 46,2 kvadrātmetrus lielu dzīvokli.
  • Japāna. Kvadrātmetra cena Tokijā sniedzās gandrīz līdz pat 40 tūkstošiem EUR. Šis dzīvoklis atradās prestižajā Minami – Azabu rajonā.
  • ASV. Ņujorkas Centrālā parka tuvumā esošs dzīvoklis izmaksās 32 tūkstošus EUR par katru kvadrātmetru. Taču dzīvoklis dārgākajā Manhetenas ielā – Piektajā Avēnijā – izmaksās 44 miljonus dolāru, kas ir 70 tūkstoši dolāru par vienu kvadrātmetru.
  • Šveice. Ženēva ir viena no dārgākajām Eiropas un pasaules pilsētām, taču tajā ir arī viens no augstākajiem dzīves līmeņiem un augstas algas. Vidējā kvadrātmetra vērtība ir 4 – 9 tūkstoši EUR, kaut gan pirms dažiem gadiem tika pārdots penthauss arī par 31 tūkstoti eiro kvadrātmetrā.
  • Francija. Dzīvoklis ar satriecošu Parīzes panorāmu 2012.gadā izmaksāja savam saimniekam 30 tūkstošus eiro kvadrātmetrā. Dārgākajā Parīzes rajonā – Montanas Avēnijā – vidējā kvadrātmetra cena ir 54 tūkstoši dolāru.

Vairāk info te!

Francijai pa pēdām seko arī Dubaija Apvienotajos Arābu Emirātos un Roma Itālijā.

Šie apartamenti ir lielisks sapnis un varbūt pat mērķis nākotnei, tomēr mesties aizņēmumu jūrā nav prātīgi, kredīti un ātrie kredīti nav palīgi, ja nav iespējas tos atmaksāt. Sapņojiet, bet rīkojieties ar savām finansēm atbildīgi!