webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Vecpuišu ballīte – 11 idejas, kā to padarīt neaizmirstamu June 2, 2017

vecpuišu ballīteGaidāma vecpuišu ballīte? Pat, ja līdz šim neesi nevienā bijis, tik un tā Tu noteikti zini, ka šis pasākums tradicionāli ietver gan daiļā dzimuma kompāniju, gan alkohola lietošanu. Tas, protams, ir labi. Taču tas nenozīmē, ka Tu nevari darīt labāk. Tu vari rīkoties oriģinālāk un ierastajā kārtībā ieviest dažas pārmaiņas. Turpinājumā daži piemēri ierosmei.

Peintbola spēle

Kā redzams, nebūt nav jādodas īstās cīņās, pietiek noorganizēt vienu kārtīgu peintbola spēli, lai gūtu kārtīgu adrenalīna devu. Domā, ka tā ir slikta ideja? Tad padomā vēlreiz – 10 puiši un  10 ieroči. Kas gan tur var neizdoties?

Biljards

Ja ir vēlme pēc kaut kā mierīgāka, labs variants ir biljarda spēle. Turklāt tas būs arī visai ekonomisks risinājums. Pasūtiet uzkodas un gūstiet labas emocijas labāko draugu kompānijā!

Izbrauciens ar kvadracikliem

Vecpuišu ballītē lieliski iederēsies arī izbrauciens ar kvadracikliem. Turklāt, ja brauciens notiks instruktora pavadībā, to izbaudīt varēs arī tie, kuri nekad iepriekš nav sēdējuši pie šī braucamrīka stūres.

Izlaušanās spēle

Laba alternatīva ierastajam vecpuišu ballītes scenārijam ir dalība kādā no šobrīd populārajām izlaušanās spēlēm. Iespēju un scenāriju ir patiešām daudz – atliek tikai izvēlēties piemērotāko.

Aizraujoša klinšu kāpšana

Ja laika apstākļi neļauj daudz ballēties ārā, izvēlieties kādu no aktivitātēm, ko var baudīt iekštelpās. Piemēram, klinšu kāpšanu, kas būs aizraujošs piedzīvojums gan iesācējiem, gan pieredzējušiem kāpējiem.

Izbrauciens ar ūdens motociklu

Izvēloties šo aizraujošo nodarbi, lieliskas emocijas garantētas!

Telpu īre privātai ballītei

Pēc aktīvām izklaidēm, vecpuišu ballīte var turpināties nedaudz mierīgākā gaisotnē, piemēram, pirtī. Karsējoties pirtī, sarunājoties, ēdot, dzerot un dziedot karaoki, laiks noteikti paies nemanot.

Tematiska ekskursija vai degustācija

Ja topošais līgavainis ir alus vai vīna cienītājs, vecpuišu ballītes norisē var iekļaut tematisku ekskursiju uz alus vai vīna darītavu vai gluži vienkārši degustāciju.

Izbrauciens ar motorlaivu

Ātrums, ūdens, saule un vējš – tas noteikti būs neaizmirstams piedzīvojums! Ja līdzi paņemsiet uzkodas un dzērienus, motorlaivā pavadītais laiks būs vēl komfortablāks.

Airsoft spēle

Airsoft – tā ir aizraujoša militārās simulācijas spēle, kurā tiek lietotas  kaujas ieroču kopijas, kas šauj ar 6mm plastmasas lodītēm. Šī izklaide patiks visiem, kuros mīt sacensības gars un patīk militārā tēma. Ņemot vērā, ka Airsoft ir komandu spēle, tā lieliski papildinās arī vecpuišu ballīti.

Pārsteigums topošajam līgavainim

Un visbeidzot – vecpuišu ballītes galvenais nosacījums – aktivitātēm ir jābūt tādām, kas patīk topošajam līgavainim. Tādēļ šis ir ļoti piemērots brīdis viņu pārsteigt ar ko īpašu, piemēram, lidojumu ar deltaplānu vai lidmašīnu.

Tāpat varat iepriecināt ar kaut ko paliekošu, piemēram, asprātīgi apdrukātu krekliņu vai oriģinālām glāzēm.

Vecpuišu ballīte – nozīmīgs brīdis ikvienam, kurš grasās iestūrēt laulības ostā. Pārējo uzdevums ir darīt visu, lai tas būtu neaizmirstami.