webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Vērtīgi padomi tiem, kas lieto kontaktlēcas January 20, 2016

Kam dot priekšroku – brillēm vai kontaktlēcām? Ja agrāk lēcas dažādu faktoru dēļ daudziem nebija pieejamas, tad mūsdienās tas kļuvis par gaumes jautājumu. Inovatīvie un modernie materiāli, no kā tiek ražotas kontaktlēcas, nodrošina nevainojamu komfortu pat pašām jutīgākajām acīm, bet briļļu dizainu daudzveidīgums ļauj viegli atrast tieši to modeli, kas piemērots konkrētajam cilvēkam. Ja tomēr esi izlēmis par labu kontaktlēcām, ievēro ārsta norādījumus, neaizmirsti par rūpīgu lēcu kopšanu un ņem vērā dažus praktiskus padomus, kas ievērojami atvieglos tavu dzīvi un pasargās no negaidītām situācijām.

Reizi pusgadā apmeklē acu ārstu. Tuvredzībai un tālredzībai ir tendence attīstīties, proti, at laiku tava redze var pasliktināties, un izvēlētās lēcas vairs nebūs tev piemērotas. Tāpat regulāras pārbaudes nepieciešamas, lai noskaidrotu, vai viss kārtībā ar tavu acu veselību. Noteikti vērsies pie speciālista, ja jūti, ka acis sākušas pastiprināti asarot, ir graušanas sajūta, vai tās ir apsārtušas. Piedzīvojot šādus simptomus, kontaktlēcas nekavējoties jāizņem un jāmeklē problēmas cēlonis. Vajadzētu atcerēties, ka, sasniedzot 40 gadu vecumu, ir liela iespēja, ka tev būs vajadzīgas progresīvās lēcas, proti, kontaktlēcas, kas koriģē presbiopiju jeb vecuma tālredzību. Progresīvās lēcas ļauj vienlīdz labi saskatīt gan objektus tuvumā, gan tālumā, tādējādi nodrošinot nevainojamu redzi visos attālumos.

Vienmēr ņem līdzi lēcu kopšanas līdzekli un uzglabāšanas trauciņu. Dodoties ikdienas gaitās, labāk laikus nodrošināties. Ja acī iekļūs svešķermenis vai acis pēkšņi sāks grauzt kāda cita iemesla dēļ, tu varēsi ērti izņemt lēcas un nogaidīt, līdz nepatīkamās sajūtas norimstas. Šī paša iemesla dēļ tev līdzi vienmēr jābūt brillēm – ja kas atgadās, tu varēsi turpināt darbus, neuztraucoties par pasliktināto redzi.

Neaizmirsti atpūtināt acis. Ilgstoši lietojot lēcas, acis nogurst un var iekaist. Lai izvairītos no veselības problēmām, ievieto lēcas acīs vismaz pusstundu pēc pamošanās un, ja vien iespējams, izņem pāris stundas pirms došanās gulēt. Laikā, kad esi mājās, ieteicams ievērot atslodzes dienas – ja neesi neko iecerējis labāk dienu pavadīt ar brillēm un ļaut acīm samazināt ikdienišķo slodzi.

Izmanto saulesbrilles. Ja vien tavās kontaktlēcās nav iestrādāti ultraviolēto staru filtri, izmanto saulesbrilles. Tā tu pasargāsi savas acis no saules kaitīgās ietekmes un neriskēsi ar redzes veselību.

Iepērcies droši. Ja iegādājies lēcas internetā, izmanto drošu un uzticamu pārdevēju, kas piedāvā tikai oriģinālus un augstvērtīgus produktus. Lēcu kvalitāte spēj būtiski ietekmēt tavu redzi, un, izmantojot zemas kvalitātes lēcas, tu riskē ne tikai ar redzes pasliktināšanos, bet arī ar acu veselību ilgtermiņā. Interneta veikals Lensor.eu piedāvā visplašāko sortimentu un zemas cenas, turklāt tu vienmēr būsi drošs, ka iegādātās lēcas ir īstais produkts tavām acīm.