webpasaule.eu
Jaunumi interneta pasaulē

Zobārstniecība visai ģimenei –Adenta April 16, 2016

zobārstniecības klīnikaIkvienam no mums kādreiz ir jādodas pie zobārsta – gan vīriešiem, gan sievietēm, gan jauniem un arī vecākiem cilvēkiem. Nav šaubu, ka mēs visi vēlamies saņemt kvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus, kurus sniedz profesionāli, atsaucīgi un izaicinājumiem gatavi ārsti. Īpaši svarīgi tas ir gadījumos, kad pie zobārsta jāved mazi bērni, kuri pirmo reizi sastopas ar zobiņu labošanu. Mazajiem ķipariem vajadzētu justies ērti un mājīgi – tas ir viens no pamatnosacījumiem, lai bērns nebaidītos no zobārsta. Zobārstniecības klīnika “Adenta” ir tā vieta, kur pēc padoma un stomatoloģiskas palīdzības var doties visa ģimene, jo šeit strādā pieredzes bagāti un zinoši zobārsti, kuri spēs atrisināt jebkuru problēmu, kas saistīta ar jūsu zobiem.

Daudzveidīgu pakalpojumu pieejamība

Zobārstniecības klīnikā “Adenta” jums ir iespēja saņemt visu nepieciešamo stomatoloģisko palīdzību. Šeit pieejami vispārējās zobārstniecības pakalpojumi, kā arī periodontoloģija, protezēšana, ķirurģija, ortodontija, un estētiskā zobārstniecība. Viens no iemesliem, kādēļ daudzi cilvēki sastopas ar nopietnām stomatoloģiskām problēmām, ir novilcināta zobārsta apmeklēšana. Šī iemesla dēļ, iesakām jau laicīgi pieteikties uz konsultāciju klīnikā “Adenta”, lai kopā ar ārstu varētu noteikt problēmas cēloni, kā arī noteikt piemērotāko ārstēšanas veidu. Vairāki šīs zobārstniecības klīnikas ārsti ir arī Rīgas Stradiņa Universitātes akadēmiskais personāls, tādēļ “Adentas” klienti var būt pārliecināti par to, ka viņiem tiks sniegti kvalitatīvi zobārstniecības pakalpojumi, jo klīnikā strādājošie zobārsti ir savas nozares profesionāļi, kuri ir informēti par jaunākajiem risinājumiem mutes dobuma veselības uzlabošanā.

Bērniem draudzīga klīnika

Par zobu veselību ir jārūpējas jau no mazotnes, tādēļ klīnika “Adenta” ir īpaši pielāgota tam, lai, atvedot bērnu pie zobārsta, viņš nejustu bailes un pirmā zobu labošanas pieredze būtu pozitīva. Zobārstniecības klīnikā ir ierīkots rotaļu laukumiņš bērniem, savukārt procedūras laikā mazajam ķiparam ir iespēja skatīties multenes. Pēc tam, kad zobiņi būs apskatīti un salaboti, bērns saņems nelielu balviņu vai diplomu, kas apliecinās viņa drosmi un pacietību procedūras laikā.

Skaistam un veselīgam smaidam

Klīnikā “Adenta” iespējams izmantot ne tikai vispārējās zobārstniecības pakalpojumus, piemēram, labošanu vai raušanu, bet arī iegūt skaistu smaidu, pateicoties estētiskajai zobārstniecībai. Lai iegūtu Holivudas zvaigžņu cienīgu smaidu, varat izmēģināt zobu balināšanu ar Zoom! Metodi. Procedūras laikā uz zobiem tiek uzklāts balinošais Zoom! gels, kas pēc tam tiek pakļauts Zoom! lampas iedarbībai. Gela uzklāšana tiek veikta trīs reizes, ik pa 15 minūtēm. Pēc tam jūs saņemsit arī īpašu bezmaksas zobu balināšanas komplektu, kas jums palīdzēs uzturēt iegūto efektu ilgtermiņā.

Zobārstniecības pakalpojumi visai ģimenei

Zobu veselības problēmas cilvēkus var piemeklēt jebkurā mirklī, visbiežāk – nepiemērotākajā. Gadās, ka zobi kļūst jutīgi pret karstu vai aukstu, jūtat sāpes žoklī, kā arī uzkožot uz kādas konkrētas vietas mutē. Šādās situācijās, kad jūtat diskomfortu mutē, nepieciešams doties pie zobārstiem, kuri veiks izmeklēšanu un pastāstīs, kāda ārstēšana ir nepieciešama. Tava klīnika – “Adenta”.